Доню моя кохана, з днем ​​народження. Мені хочеться цього дня побажати тобі всього найкращого, найкрасивішого та яскравішого. Нехай у твоєму житті завжди буде один позитив, щастя та благополуччя. Будь розумницею та улюбленицею удачі.

Дорогий татку! Ти людина, на яку я завжди могла спертися. Вітаю з днем ​​народження і бажаю завжди залишатися таким самим сильним, мужнім і ніколи не пасувати перед труднощами!

Дорогий тату, я вітаю тебе з днем ​​народження. Милий мій, рідний, я бажаю тобі бадьоро і весело йти по життю, не втрачаючи своєї вправності і впевненості в собі. Папулю, бажаю тобі неодноразових успіхів у діяльності та чудових свят у житті.

Дорогий тату, вітаю тебе з днем ​​народження! Ти найкращий! Бажаю тобі гарного настрою, захоплення колег, невичерпного запасу жартів! Залишайся таким же сильним, добрим і дбайливим! Я тебе дуже люблю!

Дорогий мій татку, твоя дочка вітає тебе з днем ​​народження. Бажаю тобі не втомлюватися від своєї роботи, не відмовлятися від своєї мрії, не розчаровуватись у людях, не випускати з рук удачу та завжди залишатися на хвилі життєвого оптимізму.

Дорогий мій татку! З Днем народження! Будь таким же практичним і щедрим, мудрим та справедливим. Кожне твоє слово ми сприймаємо як правду. А ми будемо поряд і будемо раді прикрашати твоє життя!

Татку, вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю тобі широкого погляду на життя, великих доходів і вкладень, що окупаються. Надійних товаришів та багато радості вдома. Хочу бачити тебе гарним, щасливим та успішним – завжди!

Доню моя, вітаю тебе з днем ​​народження. Рости великою, здоровою, красивою дівчинкою, яка не боїться труднощів і завжди відстоює свою думку, а я захищатиму тебе від негараздів.

Татко! Ти моя скеля, ти моя опора, з днем ​​народження! Нехай з роками примножуються сили твої і здоров’я, а батьківська мудрість продовжує зберігати сім’ю по життю, минаючи всякі перепони.

Татко! Бажаю тобі частіше посміхатися, навіть із найдрібніших приводів. Нехай робота буде не в тягар, здоров’я не пустує, вдома нічого не ламається, а у вихідний завжди буде з ким пропустити стаканчик! З Днем народження!