Вітаю з днем ​​народження! Бажаю отримати багато хороших подарунків, наповниться приємними враженнями та яскравими емоціями! Нехай цей день буде найкращим у твоїм житті, повним сміху, щастя, кохання, турботи та ніжності!

Вітаю, любий мій вітчим із днем ​​народження. Бажаю, щоб життя лилося дзвінкою і радісною піснею і складалося з безлічі добрих і красивих куплетів, бажаю веселих приспівів та незмовної мелодії щастя.

Дорогий тату, бажаю тобі душевного тепла та рівноваги, нехай твої плани та надії втіляться в життя, будь щасливою та заможною людиною. Нехай у тебе в житті все буде добре!

Дорогий вітчим, вітаю з днем ​​народження. Хочу побажати плідної роботи, захоплюючої діяльності, доброти душі та серця, поваги та благополуччя, високих досягнень та прекрасного здоров’я, удачі у справах та міцного щастя.

Дорога наша людина, папулю! Вітаю і бажаю, щоби дружина тебе слухалася, поважала і берегла. Нехай на душі у тебе завжди буде світло, тепло та радісно. Мудрість свою копи і нам всю передай обов’язково. З Днем народження!

Дорогий мій вітчим, я вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю, щоб у твоєму житті не було похмурої погоди та сірих днів, бажаю, щоб у твоєму серці завжди звучала пісня радості та щастя, бажаю, щоб поряд з тобою завжди була твоя удача та любов.

Дорогий мій вітчим, вітаю з днем ​​народження тебе. Бажаю, щоб був багатий і твій гаманець, і твій внутрішній світ, бажаю, щоби без нудьги та втоми проходили твої дні. Нехай буде можливість завжди присвячувати себе улюбленій справі та коханим людям.

Дорогий мій вітчим, у твій день народження хочу побажати якнайбільше приводів для щастя та грошових паперів, поменше труднощів і турбот, постійної присутності в житті удачі та повної відсутності в ній печалів та бід.

Дорогого вітчима вітаю з днем ​​народження. Бажаю міцних сил та стабільного здоров’я, поваги в будь-якому оточенні та благополуччя в сім’ї, великих поступів у будь-якій справі та в результаті досягнення поставленої мети, доброго настрою та везіння.

Зі святом! Нехай збудуться найпотаємніші мрії, щоб ніколи не знав сварок та поразок. Дякую, що замінив мені батька, що допомагаєш і підтримуєш, я завжди знаю, що ти поряд. А я, своєю чергою, завжди допоможу тобі!