Папулье, нехай у твій день народження душа співає, і гості рвуться в танець, і тости піднімаються лише за твоє здоров’я. Бажаю тобі залишатися крутим перцем, бажаю все вміти та могти, бажаю ейфорії щастя та патріархату у нашій родині.

Татусю, вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю залишатися крутим перцем і бути на гребені хвилі успіху. Батьку, живи кучеряво, будь для Олімпу сім’ї істинним Зевсом, тримай себе бадьорком і не зраджуй свого статусу щасливчика!

Любий мій папулик, вітаю тебе з днем ​​народження. Я бажаю тобі мудрості Соломона і успішності Цезаря, твердості Сталіна і креативності Ейнштейна. Татко, будь завжди найсильнішим і кльовим, найкращим і суперовим.

Папулю мій любий, вітаю з днем ​​народження! Бажаю тобі бути веселим і безтурботним, як Вінні Пух, розумним і справедливим, як Кролик, чуйним і добрим, як Паць, безпосереднім і поважним, як Сова, радісним і сяючим, як Ослик Іа у свій день народження.

Тато з днем ​​народження. Покровитель , А тлант, Путівник , А бсолютний переможець, будь завжди сильним, мудрим, сміливим. Бажаю тобі, тату, спокійної роботи без писанини та тяганини, але з високою зарплатою, а також щасливих днів життя без смутку та зневіри, але з веселими вихідними під пивко та рибку.

Дорогий мій папусе, вітаю з днем ​​народження тебе! Побажати хочу життя солодкого, як варення, але тільки нехай у нього не лізуть усілякі мухи. Бажаю, щоб щодня був як неділя, щоб ми частіше зустрічалися за сімейним столом, попиваючи гарячий смачний чай та поїдаючи солодкі печиво.

Папуля дорогий, з днем ​​народження тебе. Бажаю тобі, щоб кишені рвалися під вагою грошей, щоб голова паморочилася від щастя і любові, щоб у будинку стіл ломився від смачних та вишуканих страв, щоб твої можливості завжди перевершували всі твої потреби.

Найнадійніший друг та помічник – це мій папка. Вітаю тебе, любий, з днем ​​народження! Бажаю тобі, щоб твій платиновий характер і золоті руки ніколи не зношувалися, щоб будь-яка проблема життя врешті-решт ставала смішним анекдотом, щоб твоя родина була найкращою і щасливою, щоб у твоєму житті горіли яскраві лампи щасливого розжарювання та промені радісного світла.

Найкращий папус у світі, вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю ніколи не бути букою, легко і швидко виправляти будь-яку закарлюку і розправлятися з будь-яким трудом долі, дотримуватися помірного темпу життя і щодня проживати з веселим ритмом чечітки щастя.