Найкращому татові хочеться в день його народження сказати те, що вразить уяву і подарує незабутню усмішку. Нехай усі діти пишатимуться такою людиною, ставитимуть за приклад і братиму її. Завжди залишатися сильним і міцним не лише тілом, а й духом!

З Днем народження. Бути татом – справжня радість, а бути татом і не однієї дитини – це велике щастя. Я від душі бажаю тобі завжди бути найкращим, найдобрішим, найдбайливішим батьком для своїх дітей. Бажаю здоров’я та сил, сімейної гармонії та ладу в будинку. Нехай усі намічені вершини будуть підкорені, нехай усі дороги завжди ведуть тебе до успіху.

З днем ​​народження, хороший чоловік, найкращий з найкращих батьків. Бажаю здоров’я, богатирської сили, впевненості, твердості, бадьорості духу та чудового настрою. Будь найпрекраснішим татом, залишайся найміцнішим і відважним чоловіком. Бажаю процвітати у всіх справах, легко домагатися поставленої мети, сміливо мріяти і будувати плани на майбутнє, неодмінно робити те, що подобається серцю і душі!

Вітаю з днем ​​народження! Найголовніше в тебе вже є – це чудова сім’я та твої чудові дітки. Тому бажаю тобі найміцніших сил та сталевого здоров’я, чоловічої впевненості та невтомної відваги. Бажаю завжди залишатися вірним і турботливим главою сім’ї, дорогим та найкращим татом! А ще хочу побажати успіхів і достатку, сімейного щастя та любові кожного, хто дорогий серцю.

Вітаю з днем ​​народження! Все що потрібно в тебе вже є – це чудова сім’я та чудові дітки! І я бажаю тобі бути найсильнішим і найпозитивнішим, адже твої діти дивляться на тебе і вони повинні бачити гідний приклад наслідування. Отже, поспішаю побажати тобі достатку для тебе і твоєї родини, щоб вас оточувала тільки добра і світла атмосфера!

Вітаю з днем ​​народження і від щирого серця бажаю здоров’я, достатку, успіху, підтримки коханих людей. Ти – чудовий тато і це – головна гордість твого життя! Бажаю завжди залишатися людиною з добрим серцем, широкою душею та великими амбіціями. Бажаю бути прикладом мужності для дітей, зразком сили та рішучості для всього світу. І нехай удача ніколи не відвертається від тебе.

Найпрекраснішого багатодітного батька вітаю з наступаючим днем ​​народження і бажаю отримувати у відповідь ласку, доброту, тепло і турботу, і все те, що ти невідповідно віддаєш своїй сім’ї. Будь щасливим і любимо!

Найкращого тата вітаємо! Нехай усі діти нескінченно поважатимуть і цінуватимуть, пишатимуться і любитимуть, ставитимуть за приклад і слухатимуться. Ти чудовий батько, вірний товариш своїм дітям, які виростуть справжніми щирими людьми!

З днем ​​народження, прекрасний батько і просто чудовий чоловік, який дарує своє тепло та кохання всім оточуючим! Нехай у твоїй хаті завжди панує дитячий сміх, радість, затишок, а життя підносить лише щасливі сюрпризи!

Нехай рік, що додався, стане гордістю, щоб у великій родині відзначити свято, у колі дітей і близьких серцю людей. Бажаю сили та сміливості, відваги та хоробрості, не сумніватися щоб у собі та своїх силах. Вітаю!