Улюблений тату, ти подарував мені радість життя, на світі немає дорожчого та чудовішого подарунка! Я сподіваюся, що моє вічне кохання і вдячність будуть прийняті тобою в день твого народження як найдорожче і найцінніше, що я можу запропонувати. Люблю тебе!

Дорогий Татусю, з днем ​​народження хочу тебе привітати! І побажати ніколи не старіти і не сумувати! Завжди бути сильним та стійким! твій незламний характер спрямувати на здійснення найзаповітнішої мрії! А свою доброту на коханих та дорогих серцю людей!

Дорогий тату, у твій день народження мені завжди хочеться висловити тобі свою любов та вдячність. Ти для мене найкращий та необхідний! Всіми силами душі бажаю тобі доброго здоров’я та безлічі щасливих моментів у житті!

Тату, вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю, щоб ти сьогодні спробував не думати про сумне та про різні проблеми. Бажаю тобі добре відпочити, бути веселим і вірити, що проблеми вирішаться, навіть якщо про них забути лише на один вечір. Хочу бачити тебе щасливим і сьогодні, і завтра, і якнайдовше! Нехай збудеться все, про що ти мрієш!

Улюблений татко! Навіть незважаючи на те, що у твоїм волоссі з’явилися сивини, твої руки вже стають не такими міцними, а вік починає брати своє, ти для мене завжди будеш найсильнішим і сміливішим, найрозумнішим і терплячим, наймудрішим і найдобрішим — моїм особистим супергероєм . Я тебе шалено люблю, ти для мене ідеал чоловіка. Я бажаю тобі здоров’я. Ніколи не хворій і не піддавайся хворобам. Я бажаю тобі успіху і сил, щоб ти, як завжди, досягав намічених цілей і залишався на висоті. З днем ​​народження, рідний!

Любий мій, найдорожчий татко, я щиро бажаю тобі гармонії в душі, тільки яскравих цілей та їх досягнення, чудового здоров’я та прекрасного настрою! Бажаю, щоб ти крокував тільки вперед, а дорога твого життя була гладкою та щасливою! Живи, любий батько, в достатку, любові близьких і рідних, і завжди будь улюбленцем удачі!

Дорогий Папулю, вітаю тебе! З любов’ю та ніжністю, бажаю тобі непохитної впевненості в собі, незаперечних рішень та безмежного ентузіазму! З вдячністю за безтурботне дитинство хочу побажати, щоб ти доводив будь-яку справу до кінця, і щоб твоє почуття гумору ніколи не зникало! З Днем народження тато!

Дорогий тату, в твій день народження я хочу сказати, що сильно люблю тебе, що пишаюся тобою, що завжди бажаю тобі всього найкращого і найдобрішого. З Днем народження тато! Нехай життя твоє буде довгим і радісним, нехай у ньому буде багато прекрасних подій, чудових ідей, цікавих зустрічей, веселих усмішок, чудових свят, приємних вражень, різнобічних захоплень. Я бажаю тобі міцного здоров’я та порозуміння з дорогими людьми!

Рідний мій папулечка вітаю тебе з днем ​​народження і хочу побажати довше радувати нас своєю присутністю, бути життєрадісним і впевненим у своїх силах, прагнути мети та успішно її досягати, а ще частіше посміхатися труднощам в обличчя.

Тату, вітаю тебе з днем ​​народження! Дякую за те, що ти робиш для мене та всієї нашої родини. Залишайся таким впевненим, сильним духом, відповідальним чоловіком і водночас таким ніжним, дбайливим та добрим татком. Я дуже пишаюся тобою та люблю!