Дорога хрещена, з днем ​​народження! Дякую тобі за допомогу та настанови. Бажаю тобі нескінченних радісних емоцій, розуміння від близьких тобі людей та затишку у рідному домі. Пам’ятай, що тебе люблять і завжди допоможуть тобі якщо що.

Дорога хрещена, з днем ​​народження! У нашій родині Ви давно вже стали близькою та рідною людиною. Бажаю Вам, щоб Ваші дні були спокійними, світлими і радісними. Нехай тривоги та негаразди обходять Вас стороною. Бережи Вас Бог, з днем ​​народження!

Дорога хрещена, вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю, щоб полотно картини твого життя з кожним днем ​​наповнювалося яскравими фарбами емоцій та ніжними тонами почуттів, ескізами успіху та відтінками удачі, відблисками радості та впевненими мазками щастя.

Дорога хрещена! Ти моя фея з казки. Ти моя друга мама! Нехай день твого народження осяє тебе всіма кольорами веселки. Нехай пелюстками запашних троянд буде усіяна твоя доріжка. Будь щаслива та кохана. Я дуже люблю тебе!

Дорога хрещена! Сердечно вітаю з днем ​​народження та міцно обіймаю! Побажання мої будуть такими: бадьорості, теплих почуттів, які надихають подій тобі в житті! Нехай дорогі серцю люди стають тобі ближчими, а коло спілкування поповнюється надійними особами!

Дорога хрещена! Вітаю тебе з днем ​​народження. Я завжди знаю, що ти для мене дуже рідна та чуйна людина, душевний зв’язок з якою я відчуваю навіть на відстані. Бажаю, щоб наш зв’язок з роками тільки міцнів. Вітаю!

Дорога хрещена я рада привітати Вас з днем ​​народження! Щороку нехай збувається Ваша велика мрія, щомісяця здійснюється бажання, раз на тиждень Вас відвідує везіння. Щодня з Вами буде радість. А щастя не відходить від Вас ні на мить.

Добра, чуйна, яка розуміє хрещена фея, з днем ​​народження! Дякую за твої мудрі поради, які не раз мене рятували! Бажаю зустрічати на своєму шляху тільки таких же добрих, мудрих та чуйних людей! Нехай все виходить легко та просто! Удачі та здоров’я!

Час мчить, але ти не міняєшся! Більше можливостей у житті та менше перепон, порожніх турбот та тривог. Нехай доля зберігає тебе, адже ми діти, доки живі наші батьки! Ми нескінченно любимо тебе і ти любима нами!

У день народження коханій хрещеній мамі хочу побажати виконання найзаповітнішої мрії! Нехай все твоє життя буде сповнене приємних сюрпризів, а ті приємні емоції, які ти відчуваєш сьогодні супроводжують тебе кожен наступний день!