Дорога теща, вітаю вас із днем ​​народження. Хочу сказати, що ви для мене як мати. Дякую за вашу підтримку та опору. Бажаю вам міцного здоров’я, щоб ви жили довгим та щасливим життям.

Дорога теща, бажаю Вам завжди залишатися такою життєрадісною та усміхненою жінкою! Нехай Ваше життя буде яскравим святом, де немає місця темним фарбам і сірим тонам! Нехай у Вашій родині завжди панують мир, кохання та розуміння!

Дорога теща, Ви повинні бути героїнею поем, а не анекдотів, адже Ви найдобріша і найдбайливіша. Не писатиму Вам дифірамбів, а просто побажаю життя, як у щасливій казці, і любові, як у запаморочливому романі. З Днем народження!

Дорога теща! За ці роки ми стали рідними людьми, у Вас завжди знаходжу підтримку та опору. Будьте завжди здорові, молоді душею, оптимістичні. Нехай негаразди обходять Вас стороною, Ви наша сім’я, ми будемо завжди разом. З Днем народження!

Дорога моя, теща! Радий привітати вас із вашим днем ​​народження. Ви просто неймовірно добра і дуже щира людина і я безмірно радий, що я ваш зять. Найголовніше, щоб ваші роки робили вас з кожним днем ​​лише красивіше і, звичайно, довголіття.

Дорога моя, улюблена теща! Я такий щасливий привітати тебе з днем ​​народження! Без прикрас скажу, що ти найкраща теща, що розуміє, у світі. Живи довго та цікаво! Нехай ти ще багато років даруватимеш нам свій невичерпний ентузіазм і життєлюбство!

Люба мамо, прийміть вітання з днем ​​народження! Ви найкраща мама, бабуся та теща на світі. Дякую Вам за розуміння та підтримку. І найбільше спасибі за Вашу чудову дочку!

Дорога і шанована наша теща, з днем ​​народження тебе поспішаємо привітати. Нехай твоя турбота, твоє терпіння і твоє кохання повертаються в рази більшому розмірі. Ти ідеал справжньої жінки.

Дорога та улюблена теща, вітаю Вас з днем ​​народження! Бажаю миру у Вашій оселі, довгих і здорових років життя, удачі в будь-яких починаннях, легкої роботи, довгої відпустки, веселих онуків. Нехай усі негаразди обійдуть вас стороною.

Ви друга моя мама, ви моя сім’я! Я бажаю вам достатку, життя було б, щоб солодким, щоб кохання було. Гармонійно і щасливо співала, щоби душа. Щоб у всіх справах, на особистому завжди був комфорт. Щоб легко було по життю, у хаті — сміх, затишок.