Привітати хочу зі святом професійним, із справою життя, якому віддали частинку себе. Бажаю залишатися завжди у справі, щоб професіоналізм не розгубити, а лише накопичувати. Зі святом!

Від щирого серця хочеться привітати вчителів, які нас навчали, нам допомагали і всім серцем намагалися дати необхідні знання! Завдяки вам ми з любов’ю згадуємо шкільний час та бажаємо допитливих учнів!

Дорогі наші викладачі! Дякуємо за знання, доброту, терпіння та мудрість. Бажаємо, щоб здоров’я було міцніше сталі, постійної турботи від рідних, а також моря життєлюбства та радості.

Зі святом! Не буває колишніх вчителів, адже професія вчителя – це стан душі. Дякую за подаровані знання, адже всі, кого Ви колись навчали, ділитимуться знаннями зі своїми дітьми. Вітаємо!

З Днем вчителя! Скільки б не пройшло часу, але ваша праця та тепло ніколи не буде забуто! Бажаємо вам здоров’я та довгих років життя! Давати свої знання та настанови ще багато років! Вчитель з великої літери, будьте щасливі!

З Днем вчителя! Ми точно знаємо, що не буває колишніх вчителів, адже ця професія живе в душі, в серці, на все життя залишаючи свій незабутній слід. Нехай ще багато років Вас вітають із цим святом.

З Днем вчителя! Ви так багато нам дали та подарували масу вражень, навчили жити та досягати успіхів у навчанні, відкривати в собі нові здібності та таланти, низький Вам уклін та будьте завжди здорові!

З Днем вчителя! Ви чудовий викладач та чуйний педагог. Можна тільки позаздрити тим, хто навчається у вас зараз. Їм пощастило, як і нам колись. Бажаю здоров’я, процвітання, оптимізму та енергії на багато років!

З Днем вчителя вітаю колишніх та майбутніх вчителів! Бажаю, щоби надії завжди здійснювалися, плани на майбутнє перевершували очікування, а творчий потенціал ніколи не згасав!

Нехай ти вже не входиш до класу, це свято все одно лишається твоїм. З Днем вчителя! Дякую за всіх учнів, які були тобою виховані. Бажаю ще більше досягнень та радості щодня!