У Всесвітній день вчителі вітаю всіх освітян всього світу з їхнім професійним днем! Побажати хочу перспективності та результативності вашої праці, самореалізації та саморозвитку!

У Всесвітній день вчителя всім педагогам хочу побажати творчості в долі, пильності, старанності та мудрості в житті!

Будьте завжди щасливими, дорогі наші вчителі, нехай кожен ваш день буде наповнений позитивом. Із професійним святом, вас!

Дякую вам за роки невтомної роботи в школі! Бажаємо вам і далі з радістю викладати та досягати нових успіхів! Будьте щасливі і сповнені сил і енергії!

Всесвітній день вчителя сьогодні, з яким я вітаю всіх освітян країни! Бажаю відкривати серця, знаходити слова, запалювати зірки і дістануться до небес!

У день шановної професії, у день вчителя хочеться вам побажати щастя, багатства життєвих сил. Нехай завжди задумане виконується вчасно, а ваші учні цінують, люблять та поважають.

У всесвітній день вчителя хочеться побажати всім представникам цієї шляхетної професії, щоб щастя і радість завжди супроводжували вас!

У Всесвітній день вчителі вітаю всіх і хочу побажати цінувати науку та приділяти освіті особливу увагу, любити книги та поважати тих, хто навчає, наставляє та просвітлює!

У Всесвітній день вчителя побажаю бойового духу та успіху в діяльності, веселого настрою та розуміння, плідних днів та благополуччя, щастя та достатку.

У Всесвітній день вчителі від душі бажаю з кожним днем ​​отримувати задоволення від викладання, повагу від оточуючих та радість від життя.