Люба, я захоплююсь твоїм працьовитістю, ентузіазмом, твоєю добротою та милосердям. Щодня ти стикаєшся з незвичайними ситуаціями і блискуче вирішуєш всі питання! Нехай так буде й надалі. З Днем вчителя!

Дорога подруго, з Днем вчителя! Бажаю тобі енергії безліч запасів, бадьорості, сил на втілення всіх планів, поставлених цілей, ідей! Нехай у школі буде, досягнуто найбільшого успіху, поваги, пошани, великих перспектив!

Дорога подруго, вітаю тебе з Днем вчителя. Бажаю тобі міцних нервів та терпіння, здоров’я та поваги, повноцінного відпочинку та успішної роботи, благополуччя та удачі, великого щастя та кохання, радісного настрою та взаєморозуміння з учнями.

Люба моя, ти вибрала особливу професію, дуже потрібну та відповідальну! Вчити дітей — справа нелегка, а я знаю, скільки праці, сил і терпіння вкладаєш у роботу! Бажаю, щоб твій ентузіазм ніколи не кінчався!

З Днем вчителя! Подруго, ти завжди була дуже творчою та доброю людиною, вчити дітей це справді твоє покликання та місія, бажаю бути завжди такою працьовитою, адже ти чудовий фахівець у своїй сфері!

Нехай твої учні люблять та цінують тебе. Ти отримуєш задоволення від викладання. Рости сама і нехай твої учні ростуть разом із тобою.

Прекрасну подругу вітаю із Всесвітнім днем ​​вчителя! Нехай дитячі знання та посмішки будуть нагородою за твою копітку та щоденну працю!

Вітаю з днем ​​вчителя, нехай щороку буде дуже плідним для тебе та твоїх учнів, запасись цілеспрямованістю та натхненням та поділись ними з усіма!

Вітаю з Днем вчителя, подружко. Нехай покликання педагога веде тебе до справжнього щастя. Міцного тобі терпіння, любові, благополуччя у всьому і менш дратівливих факторів у вигляді учнів, що пустують, і суворого начальства.

Подруго, зі святом! Бажаю, щоб професія вчителя була гордістю, щоб у пошані та повазі, у добрих словах та побажаннях працювали. Нехай багаж знань наповнюється, щоб щодня дарували вчителі знання та впізнавали щось нове для себе!