Вітаємо з початком навчального року! Ми дуже раді, що ви будете з нами! Всього Вам найсвітлішого, найдобрішого, щастя та здоров’я!

Вітаємо із Всесвітнім днем ​​вчителя! Нехай буде листопад квітів, поздоровлень, добрих слів. Бажаємо щастя, усмішок на обличчі, золотого сонця, п’ятірок у щоденниках, пишатися першокласниками. Найкрасивіший, чудовий, справедливий учитель зі святом!

Перший вчитель, який з нуля допоможе почати нам подорож від першого до наступних класів. Бажаємо Вам терпіння, від якого виросте свій плід для нас старанності та відмінних позначок. Щастя Вам, з днем ​​вчителя!

Ми тільки першокласники, але все ж таки можемо побажати нашому дорогому наставнику чудес, як у казці, веселих подій у житті, немов із книги великих пригод. Будьте завжди гарні собою та задоволені своєю справою. З Днем вчителя.

Ми бажаємо вам гарного настрою та дуже здібних нас, щоб щоранку ви хотіли йти на роботу та побачитися зі своїм класом. А ще здоров’я, терпіння та кохання!

Дорогі вчителі, від нашого дружного та веселого першого класу прийміть вітання зі святом. Дякую Вам, що подружили нас зі школою і щиро бажаємо, щоб у День вчителя і завжди у Вас був гарний настрій від наших відмінних оцінок та успіхів!

Ви сьогодні починаєте новий шлях у житті — йдете до першого класу. Нехай ваше шкільне життя буде наповнене радістю, новими знаннями та добрими друзями.

Ви з нами будете цілих чотири роки. Ми з вами ростимемо, стає розумнішим, цікавішим і сильнішим. Ви наш провідник до знань. Дякую що ви з нами.

Ви наш перший учитель, який відкриває перед нами новий чудовий світ! Ми хочемо побажати Вам завжди посміхатися, не сумувати, радіти кожному дню, вміти знаходити хороше у будь-якій ситуації!

Коли ми йшли до школи вперше, нам було трохи страшно. Ми не знали, що нас чекає, але нас зустріли Ваші добрі руки та люблячий погляд. Ми, як діти, робимо свої перші кроки. А Ви як мама допомагаєте не впасти. Дякую за Вашу працю. Ми вже дуже Вас любимо. Зі святом!