Дорогий, наш учитель, вітаємо вас від імені батьків. Дякую, що даєте знання та любов нашим дітям. Ваша професія заслуговує на повагу. Бажаємо вам сил, терпіння та багато радості в кожному дні.

Від усього батьківського колективу вітаємо Вас із Днем вчителя та бажаємо завжди залишатися такою прекрасною людиною з відкритою душею та добрим серцем. І нехай кожен день для Вас буде приємним та радісним, нехай у Вашому житті збувається все, про що Ви мрієте. Здоров’я Вам, успіху та кохання!

Дорогі вчителі, від щирого серця ми дякуємо вам за вашу нелегку працю і внесок, який ви привносите в процес виховання наших дітей. Від імені всіх батьків ми бажаємо вам професійного успіху та зростання, гідної заробітної плати, уважних та вдячних учнів. Ми бажаємо вам довгих років здоров’я та, звичайно, величезного терпіння. З вашим професійним святом!

З Днем вчителя! Дякуємо Вам за душевність, розуміння та величезне терпіння, знайте, що ми цінуємо Вашу непросту працю, поважаємо Ваші методи навчання та захоплюємося результатами, які показують наші діти!

Із Днем вчителя вітаємо весь педагогічний колектив нашого класу. Бажаємо вам міцного здоров’я, залізних нервів, поступливих учнів і якнайменше складнощів. Усіх благ та великих професійних успіхів.

Вітаємо Вас з Вашим професійним святом та бажаємо, щоб кожне зерно знань, вкладене Вами в учнів, проростало благодатними сходами. Будьте завжди здорові, не хворійте, не засмучуйтесь. Кохання Вам і щастя.

Щиро вітаємо вас з Днем вчителя! Бажаємо добродушних, слухняних, усидливих учнів! Щоб на роботу ви йшли як на свято! Праця була вдячною, кар’єра йшла вгору, а здоров’я ніколи не підводило!

Бажаємо Вам плідної роботи, постійних успіхів та відмінних результатів, дякуємо Вам за всі знання та увагу, які даєте нашим дітям. Будьте здорові та щасливі. З Днем вчителя!

Сердечно вітаємо Вас із Днем вчителя! Дякуємо за турботу, чуйність та доброту, які Ви даруєте нашим дітлахам. Бажаємо, щоб здоров’я і щастя були міцними, терпіння і енергійність нескінченними, мрії, що виконуються, і життєві радості частими, доходи і приємні сюрпризи долі стабільними.

Сьогодні у Всесвітній день вчителя від імені батьків хочеться побажати Вам життєвої енергії, здоров’я та благополуччя. Нехай натхнення Вас не залишає і у всіх справах супроводжує успіх, нехай повага колег та любов дітей дарує Вам нові сили, нехай радість приходить з кожним днем. Прийміть від нас подяку за Вашу працю. Будьте щасливі та улюблені!