Вітаємо Вас із Днем вчителя! Дякую, що любите і терпіть нас. Ми дуже вдячні Вам за все. Бажаємо Вам багато радості та щастя в житті.

Бажаємо вам гарного настрою, здоров’я. Нехай ваші дні завжди будуть щасливими, спокійними. Ваша праця оцінена вашими учнями. Нехай ваші успіхи будуть помітними керівництвом.

Бажаємо Вам досягти творчих вершин, знаходити сили для чогось нового, не зупинятися на досягнутому! Любити свою справу і продовжувати так само! Здоров’я та нехай щодня починається з посмішки!

Дорогий та улюблений учитель, вітаємо! Нехай ніколи не буде життя підкидати проблем і переживань, щоб учні і ми в першу чергу радували Вас своїми успіхами та досягненнями. Вітаємо!

Дорогі педагоги, зі святом! Дякуємо вам за знання, терпіння та талант. Бажаємо щастя, везіння та процвітання. Обіцяємо вчитися на відмінно та радувати вас своїми успіхами.

Дорогі освітяни, з Днем вчителя! Дякуємо за вашу чуйність та мудрість, свіжі, актуальні знання та ерудицію. Кожен урок – це неймовірна, яскрава подорож у новий світ. Бажаємо вам сил та натхнення, тепла та добра, високих зарплат та премій!

Дорогі наші вчителі, приймайте сьогодні наші вітання з Днем вчителя! Ми дуже вдячні вам за вашу працю, вашу турботу про нас і за ваше терпіння, адже ми дуже часто його відчуваємо, а ви так чудово справляєтеся з нашим випробуванням!

Ви заслуговуєте на найвищу похвалу, ми всі хочемо рівнятися на Вас, адже зустріти на своєму шляху такого вчителя, як Ви — це справжнє щастя, дякую за мудрі слова та настанови, нехай Бог уберігає Вас від труднощів та проблем!

Дорогий наш учитель, з трепетом та глибокою повагою до вас та вашої праці вітаємо Вас з Днем вчителя! Бажаємо подальшого зростання, успіхів, нових перемог і не зупинятися на досягнутому. Нехай ваші знання та професіоналізм відображаються у ваших педагогічних здібностях. Здоров’я вам, благополуччя та радості!

Із Вашим святом! Дякую за все те, що Ви нам дали, що ми пронесемо з собою по життю. Нехай збуваються мрії Ваші, а життя з кожним днем ​​буде кращим і щасливим. Ви найкращі люди, найвідповідальніші вчителі та професіонали справи.