Мамо, ти навчаєш інших дітей і мені іноді так хочеться, щоби ти була тільки зі мною. Але я знаю, що ти робиш дуже потрібну справу і пишаюся тим, що багато людей вдячні тобі, люблять і цінують тебе. Мамо, ти найкраща.

Мамо, з днем ​​вчителя! Я хочу, щоб ти щоразу посміхалася мені, щоб не переживала і не засмучувалася, щоб серце тільки від радості частіше билося. Нехай твоя робота приноситиме таку ж користь і радість усім тим, кому ти даруєш свою увагу!

Гарну жінку, чудового педагога та найкращу маму вітаю з Днем вчителя! Бажаю безмежного щастя, молодості, краси та теплоти, здоров’я та удачі! Нехай твої учні навчаються на «відмінно», ставляться до тебе з трепетом та ніжністю, не забувають про тебе у свята! Вітаю, матусю!

Мамо, з днем ​​вчителя! Дякую, що ти займаєшся мною і встигаєш давати знання іншим дітям, ти вкладаєш у цю роботу всю себе і береш під своє крильце діток, будь завжди наповнена життєвою енергією та бажаю багато терпіння!

Дорога матуся! Вітаю тебе з твоїм заслуженим святом і бажаю тобі лише щастя та здоров’я. Нехай у твоїх класах навчаються лише ввічливі, виховані та обдаровані учні. Нехай з-під твоєї вказівки виходять лише розумні, ерудовані та успішні люди. Терпіння та ще раз терпіння тобі, рідна. Зі святом!

Улюблена матуся, вітаю тебе з днем ​​вчителя і бажаю, щоб твої успіхи завжди заслуговували на увагу та повагу. Будь прикладом для своїх учнів, будь щаслива та здорова!

У нашій сім’ї є напрочуд прозорлива людина і це наша обожнювана матуся, ми вітаємо тебе з Днем вчителя! Я завжди порівнюю вчителів зі словом «мама», а все тому, що кожна дитина в школі довіряє вчителю найважливіше та найпотаємніше. Тож нехай у тебе будуть найкращі та найулюбленіші підопічні, які завжди обігріють теплими словами підтримки. Тобі бажаю людського щастя та пошани серед керівництва. Твори, мамо, ти мій кумир!

Дякую за всі твої уроки життя, матусю! Тобі не потрібні клас і крейда, щоб пояснити мені різницю між добром і злом, вказати вірний шлях. Ти найкращий учитель на роботі, а для мене — найкраща мама! Зі святом!

Самий мій улюблений учитель! Я бажаю здоров’я та розуму вашим дітям, спокою та радості на душі та розуміння в сім’ї. Ще бажаю, щоб система освіти якимось дивом стала кращою і шкодувала мою матусю!

З Днем вчителя вітаю тебе, мамо. Ти найкращий та відданий педагог. Я знаю, що тобою пишаються всі учні, а я пишаюся тобою.