Менше стресу, помилок, більше мотивації, продуктивної співпраці з колегами, щирих почуттів щодо учнів, оптимістичного настрою на роботу, величезних перспектив, підтримки.

Бажаємо бачити лише найчудовіше від Вашої життєдіяльності! Ви найчудовіший наш класний керівник, з Вами дуже класно та захоплююче, дякую! З Днем вчителя!

Дорогий наш класний керівник, вітаємо Вас із Днем вчителя! Ви в нас дійсно від слова «класний»: класний у відношенні, класний у спілкуванні, класний у своїх вимогах та турботі про нас!

Сьогодні ваше свято. Залишайтеся чудовим учителем. Ваші знання допомагають нашим дітям стає кращим, розумнішим і мудрішим.

Дорогий та улюблений наш класний керівник, поспішаємо привітати вас з днем ​​вчителя та побажати вам професійного натхнення, особистого щастя та поваги колег. Ми вас цінуємо, поважаємо та підтримуємо у всіх починаннях.

З Днем вчителя, наш чудовий, напрочуд справедливий і казково добрий класний керівник. Бажаємо вам щастя, удачі та радості в роботі, легкості та тепла у серці, відсутності перешкод на шляху до мрії.

Для нас Ви – найважливіший провідник шкільним шляхом. Завдяки Вашому доброму серцю, професіоналізму, любові до учнів та своєї справи ми з радістю відвідуємо Ваші уроки. Будьте ж здорові, сповнені енергії, ідей і живіть щасливо! З Днем вчителя!

З Днем вчителя, дорогий і шановний наш класний керівник! Нехай Ваша праця приносить щастя та задоволення. Нехай успіхи ваших учнів будуть і вашими особистими успіхами. Будьте здорові та щасливі!

Ви для наших дітей друга мама, бажаємо Вам творчих успіхів, нескінченного натхнення для нових ідей, слухняних учнів, поваги на роботі, нехай Ваша праця буде гідно оцінена! Здоров’я Вам та Вашій родині!

З Днем вчителя! Дякую за ваш педагогічний талант, безцінні знання, терпіння, позитивний погляд на життя та відмінне почуття гумору. Нехай цей навчальний рік буде легким та цікавим. Бажаємо здоров’я, успіхів, творчих перемог та процвітання.