Ми всі трошки вчителі, навчаємо та виховуємо один одного. Але ти робиш це офіційно та на законних підставах! У Всесвітній день вчителя бажаю тобі старанних учнів, мудрих шефів, блискучих результатів та величезного щастя!

Бажаю Вам насолоджуватися життям, відпочивати та гризти горішки, доки граніт науки гризуть Ваші учні. Нехай настрій завжди буде бадьорим і піднятим, як сьогодні!

Бажаю в день вчителя здобути величезну премію, щоб здивуватися кількості нулів у цифрі. Нехай ніколи ваші ручки не малюють двійок у щоденниках. Бажаю продуктивних уроків, а настрою відмінного. Вітаю!

Всесвітній день вчителя святкуємо сьогодні ми! Від душі, від щирого серця хочемо привітати Вас зі святом та побажати найміцнішого здоров’я, щоденної удачі, радості, нових позитивних вражень!

Ви – вчитель просто клас і це без прикрас! Ми хочемо вам побажати радість щогодини. Щоб бовдури виправилися і оцінки всі виправилися, а нагорода за заслуги чекала на вас щоразу!

У Всесвітній день вчителя хочу побажати у боротьбі зі знаннями завжди перемагати. ліні не подаватися, дружити з ентузіазмом, не бути волонтером, а працювати на перспективу!

У Всесвітній день вчителя вітаю та бажаю жити на п’ять із плюсом, бавити час від дзвінка до дзвінка та гризти граніт науки з величезним задоволенням!

Ваші таланти допомагають вам справлятися з будь-якими дітьми, навіть запеклими хуліганами. Ви робите світ кращим і прекраснішим, виховуючи та навчаючи дітей. Зі святом.

Вітаю із Днем вчителя! Бажаю сьогодні теплого, сонячного, весняного настрою. Бажаю море ароматних, красивих, яскравих кольорів та букет добрих, щирих побажань. Нехай сьогодні ніхто не відчуватиме Ваші сталеві нерви і Ваше терпіння, тверде, як моноліт. Нехай ніхто не поставить під сумнів Вашу залізобетонну витримку, не засумнівається у Вашому високому, як Ейфелева вежа, покликанні. Але нехай поставляться до Вас з повагою та повагою, як до східного мудреця. Нехай кожен Ваш робочий день закінчується добре, як у старій добрій казці.

Вітаємо! Нехай не доведеться малювати «лебедів» у щоденниках, щоб керівництво хвалило та видавало великі зарплати. Нехай учні носитимуть на руках, а батьки ставитимуть за приклад і дякувати. Зі святом!