Від щирого серця шлю тобі привітання з твоїм днем ​​народження і бажаю, щоб твій Ангел-охоронець усюди слідував за тобою і відводив своїми крилами всі печалі та прикрості. Нехай твоє життя буде благословенним, світлим і радісним.

Від щирого серця вітаю Вас з днем ​​народження і бажаю Вам міцності духу, тілесної сили та духовної радості. І нехай Господь подарує допомогу у багатоважному Вашому служінні. Многая літа!

Бажаю чистоти помислів та міцної душевної віри! Нехай Господь оберігає тебе від будь-якого лиха і в усьому допомагає. Нехай щира молитва завжди наповнює твоє серце добротою та світлом. Міцного здоров’я та Божої благодаті, Ангела-хранителя!

Бажаю тобі в цей день народження гармонії та щастя в душі, міцного здоров’я та виконання всіх найдобріших заповітних мрій! Нехай віра в Бога з кожним днем ​​стає тільки сильнішою, а Всевишній у відповідь посилає тобі своє благословення!

Усією душею бажаю миру та мільйон добрих надій у кожному новому дні! З Днем народження. Бережи тебе Господь. Не забувай про віру, не втрачай любові, живи в здоров’ї, у світлому розумі. Бажаю бути щасливою людиною та ділити своє щастя з оточуючими.

У цей день, коли ти був благословенний на народження, у світі стало ще більше світла! твої чесні вчинки, ясні думки та добрі наміри спонукають вірити у краще! Нехай Бог буде милостивий до тебе і оберігає від негараздів долі!

Богові була завгодна цього дня твоя поява на світ. Нехай же ти будеш найщасливішою людиною. Бажаю здоров’я, удачі та яскравого настрою! Нехай божий голос направляє тебе правильним шляхом! Щастя та божої милості тобі!

Благослови тебе Господь. Нехай у цей світлий день твого народження зійде на твою голову світле щастя та благодать. Бажаю добра і миру в житті, чуйності серця та милості душі, міцного здоров’я та щирої любові.

Вітаю з днем ​​народження. Тобі дароване життя, то нехай воно буде довгим, праведним, світлим, щасливим. Я бажаю тобі доброго року життя без зневіри та докорів совісті, я бажаю тобі Божого благословення на добрі справи та славні здобутки.

Вітаю з днем ​​народження! Нехай твоє серце наповнюється благодаттю Божою, і Ангел Хранитель оберігає від неприємностей. Бажаю виконання бажань, духовного творення та віри у краще. Нехай береже тебе Господь на всіх шляхах твоїх!