З днем ​​народження, син моєї подруги. Бажаю тобі завжди бути справжнім чоловіком, нічого не боятися, ні перед чим не зупинятися і сміливо підкорювати вершини успіху. Залишайся красивим та розумним, веселим та добрим, здоровим та активним, щасливим та коханим. Удачі тобі та відданих друзів.

З днем ​​народження, любий синку моєї подруги! Ти для мене як рідний. Я бажаю тобі вирости справжнім чоловіком, сильним, мужнім, бути справжнім джентльменом. Будь багатий міцним здоров’ям, справжньою любов’ю та щастям. Нехай твої досягнення будуть найвищими!

Вітаю з днем ​​народження. Син моєї подруги гарний і успішний, молодий і веселий, гарний і впевнений у собі. Тому бажаю тобі, дорогий, великого успіху в житті, вірної любові в серці, крутих можливостей на кожному кроці. Будь щасливий і залишайся вірним своїм мріям.

Вітаю з днем ​​народження, справжній чоловік та чудовий син моєї подруги. Бажаю тобі бути безстрашним, відважним та важливим капітаном свого міцного корабля. І нехай цей корабель пливе морем життєвого щастя, нехай на твоєму шляху зустрічаються великі можливості і великі перспективи, нехай тобі не буде нічого неможливого. Живи з усмішкою на обличчі та любов’ю в серці!

Вітаю з днем ​​народження сина своєю дорогою подругою! Бажаю, щоб у тебе було в цьому житті все: надійні друзі, вірне кохання, щирі та безкорисливі приятелі та подруги. Здоров’я тобі, цілеспрямованості, виконання бажань, досягнення висот, розвитку та радості від кожного прожитого дня!

Вітаю з днем ​​народження чудового сина моєї подруги. Бажаю добрих подарунків долі та світлого щастя життя, високих поставлених цілей та підкорення значних вершин, бравого здоров’я та поваги друзів, щирого кохання рідних та незмінного успіху на шляху.

Вітаю чудового сина моєї подруги з днем ​​народження. Я тобі бажаю сміливих вчинків та рішучих дій, поваги друзів та любові рідних, бравих ідей та веселих задумів, високих успіхів у будь-якій справі та благополучної дороги до мрії, міцного здоров’я та величезної удачі.

Дорогого сина моєї подруги вітаю з днем ​​народження. Забажаю жити радісно та весело, мати вірних друзів та справжнє кохання, займатися улюбленою справою та стрімко крокувати до досягнення переможних вершин.

Ти найголовніший чоловік у житті своєї мами, і знаю це я не з чуток! У твоє свято мені хотілося б побажати тобі нових відкриттів, чистих горизонтів та успіху. Будь собою, радуйся дрібницях, люби життя. Завжди будь опорою та захистом для своєї мами. Моя подруга найщасливіша на світі, бо в неї такий син. З днем ​​народження тебе, вір у мрії і прагну до своїх цілей!