Вітаючи тебе з днем ​​народження, я хочу, щоб у твоєму житті від сьогоднішніх щирих привітань, як від останнього вересневого сонечка, було тепло і світло до самої весни. Нехай у холодні зимові місяці у твоєму житті, як у спекотні дні, буде багато вражень та радості, а запасу енергії вистачить на сотні років уперед.

Якщо починається осінь, значить починається новий рік для тебе. З Днем народження! Нехай цей вересень видасться не просто добрим, а чудовим. Нехай наступний за ним жовтень буде ще кращим, листопад — ще… І так до наступної осені, яка стане просто дивовижною. Нехай щороку для тебе буде краще і прекрасніше, ніж колись. Зі святом!

Цього щасливого вересневого дня вітаю з днем ​​народження! Бажаю сонячного світла за вікном та на душі, бажаю пушкінського натхнення та яскравого, барвистого життя, як осінній ліс. Нехай міцним буде здоров’я та міцним у серці кохання, нехай постійним буде щастя та прекрасним настрій.

У такий барвистий і дивовижний день народився такий чудовий, приголомшливий чоловічок. Вересень подарував світові тебе, і я бажаю, щоб твоє життя завжди було сповнене яскравих фарб, радісних емоцій, почуттів і відчуттів щастя. З Днем народження. Нехай збуваються мрії, нехай щодня на тебе чекають успіх, натхнення та своя історія успіху.

У прекрасний день вересня щиро вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю не плутатися в павутинні світлих днів, завжди вірити в добре чудо і жити, немов у казці. Нехай танець різнокольорового листя наповнить серце натхненням, нехай на душі буде теплий вересень радості та краси.

Цим чудовим вересневим днем ​​поспішаю побажати бути яскравим, як осінній листопад, зухвалим і сміливим, як вітер, м’яким та спокійним, як сонце! Нехай твій день народження стане приводом для зустрічі всіх близьких та друзів!

У чудовий день вересня я вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю веселого, радісного, вільного від бід і розчарувань, яскравого, сонячного життя, як «бабине літо», бажаю домашнього затишку, вічної краси, втіхи серця та блаженства для душі.

Вересень вирує яскравими фарбами веселощів, а в тебе сьогодні день народження. Я вітаю тебе і від щирого серця бажаю, щоб життя твоє було сповнене таких же яскравих фарб натхнення, любові, мрій, радості та щастя. Нехай у твоєму серці живе «бабине літо», хай золота осінь подарує золото втіхи для душі.