Дорогі та люблячі батьки. Вітаємо вас із днем ​​народження вашої дочки. Ваша дочка – це промінчик щастя, ваш дорогоцінний алмаз. Бажаємо удачі, посмішок, турботи, терпіння та всього найкращого у вихованні вашої дочки.

Ви по крихтах збирали своє щастя, і ці крупиці склалися в один великий скарб — вашу донечку. Вітаємо Вас із днем ​​народження доньки! Нехай Ваша сім’я з кожним роком обростає приємними спільними досягненнями та успіхами!

Ви безперечно постаралися створивши це диво — свою донечку, то нехай щастя буде головною вашою запорукою, нехай ваша маленька принцеса підростає на радість вам. Нехай ваша красуня буде на диво всім, радісною та щасливою.

От і стали ви батьками, вітаємо вас! Ангели нагородили вашу родину донечкою. Нехай буде щаслива, здорова і радує вас!

Ваша дочка — найпрекрасніший подарунок, який будь-коли отримував. Народження дочки подібне до сонячного світла, заломленого в краплях дощу наших життів, який утворює прекрасні веселки! Вітаємо з днем ​​народження вашої чарівної красуні!

В цей світлий день бажаємо вам усіх земних благ! Народження доньки – це королівський подарунок! Нехай ваша маленька принцеса приносить у ваше життя стільки любові та радості, скільки може вмістити Всесвіт!

Цього дня хочу привітати вас, мої дорогі, з днем ​​народження вашої дочки! Вона у вас така розумниця та красуня! Щоб вона далі вас радувала своїми успіхами!

Тато та мама, сьогодні для вас важливий та урочистий день – черговий етап дорослішання Вашої дочки. Бажаємо Вам кохання, спільного радісного проведення часу, турботи один про одного, позитивних емоцій та щастя.

Наші щирі вітання у день народження вашої улюбленої донечки! Нехай у її житті буде багато світлих сторінок. Нехай щодня приносить цікаві відкриття. Нехай на життєвому шляху трапляються добрі люди. Зі святом!

Наша ненаглядна доню, ми вшановуємо тебе з днем ​​народження. Минуло вже так багато років з дня, коли ти втішила нас своїм народженням, залишайся такою ж прекрасною донькою і будь успішною у всіх починаннях.