У день народження хочу таких почуттів, щоб ліжко хрустіло від любовних «танців» на ній. Нехай з доданим роком, додасться пристрасть, бажання і любов, якою займатися не будеш втомлюватися. Вітаю!

У день народження хочу спробувати все нове, що раніше фантазія малювала лише в голові. Нехай найбезглуздіші думки будуть здійснені, а свій подарунок не забудеш ніколи. Бажаю пристрастей, злетів, а ліжко нехай ламається від кохання!

Бажаю тобі безмежний океан невтомної пристрасті, щоб весело плисти по ньому під грайливим вітрилом любові до островів нереально вишуканих насолод. Нехай все життя буде на радість, а будь-які витівки — на задоволення. З Днем народження тебе!

Бажаю сьогодні сяяти і сяяти, збирати компліменти та розкішні подарунки! Нехай день минеться з користю! Отримай задоволення та подаруй його оточуючим! Нехай сьогодні і хочеться, і може, і виходить!

Бажаю з роками ставати в ліжку гарячіше, щоб ночами не давати спати сусідам, щоб намокали простирадла та подушки від пристрасті. Нехай поцілунки будуть дедалі нижчими, а любов — дедалі вищими. Вітаю!

Бажаю в день народження залишатися бажанішим за всіх, нехай любовним перемогам не буде числа, успіх у протилежної статі зашкалює, а життя наповнюється чарівними сюрпризами та іскрометними постільними розвагами. Зі святом тебе!

У день народження нехай найтаємніші фантазії здійснить життя. Бажаю від усіх отримати подарунки наймиліші серцю, а від коханої людини отримати ніч пристрасті. Нехай тіло тремтить від дотиків, а ліжко ламається від сюрпризів та рухів. Зі святом!

З Днем народження! Бажаю порозуміння в спальні, везіння у серцевих справах, та сюрпризів у коханні. Нехай у твоє життя прийде справжня магія, а чарівна паличка у сім’ї ніколи не дає збоїв!

Раді привітати Вас із днем ​​народження. Бажаємо: неземних насолод, райських задоволень, шляхетних вчинків, море теплоти, щирої турботи та найкращої уваги від дорогих серцю людей!

Нехай твоїм подарунком на день народження буде пристрасна обійма, легкий дотик, ніжний поцілунок, що розливається по тілу. Нехай збуваються мрії, навіть найпотаємніші та найнепристойніші. Бажаю ніколи не соромитися бажань та переваг. Вітаю!