Вітаємо Вас з минулим днем ​​народження, бажаємо щиро та сердечно здоров’я, гармонії у всіх сферах життя, кохання та достатку. Просимо вибачення за запізнення з привітанням.

Пишу, хоч із запізненням, щоб привітати з днем ​​народження! Нехай життя рясніє хорошими новинами, радує достатком у будь-якій справі і показує всі свої найкращі сторони! Бажаю ніжності, кохання та обожнювання!

Ніколи не пізно побажати щиро від самого серця величезного щастя, вічного здоров’я, зростаючого доходу, хороших друзів, взаємного сильного кохання, сповнених мрій і щасливих днів!

Сподіваюся моє запізнення і вчасно невимовне привітання не викликали смуток у тебе на серці! Тому хочу побажати тобі завжди все робити вчасно навіть ціною неймовірних зусиль, адже наші близькі заслуговують на найдостойніше!

На жаль, привітати тебе вчасно не вийшло, натомість роблю це зараз. Зі святом! Бажаю постійного задоволеного стану, незалежно від погоди за вікном. Своєчасних тобі привітань!

Щиро, хоч і з невеликим запізненням, вітаю тебе і бажаю не знижувати набраного темпу та енергійно рухатися до вершин успіху, щастя та перемог. Удачі, кохання, позитиву, веселих посмішок та найдобріших, найяскравіших подій. З Днем народження!

Вибачаюсь за запізнення. Я вітаю тебе з днем ​​народження і хочу побажати чудового настрою! Також бажаю здоров’я, достатку, кохання та удачі. Бажаю цінувати все, що маєш у житті, та обов’язково домагатися всього, про що мріє серце.

Вибач, що із запізненням, але все ж вітаю! З днем ​​народження, щастя великого, міцного кохання, море удачі та натхнення. Нехай яскравим і барвистим буде твоє життя, нехай міцним буде здоров’я, нехай успішним і благополучним буде будь-яка розпочата справа.

Вибач, що із запізненням, але все ж таки вітаю щиро з днем ​​народження! Бажаю, щоб кожен день був насиченим і щасливим, щоб щоранку починалося з натхнення та удачі, бажаю, щоб щовечора перетворювався на велику радість та чудовий відпочинок.

Вибач, що із запізненням, але все ж таки від щирого серця вітаю з днем ​​народження! Бажаю відмінного здоров’я, незгасних сил, невичерпних ідей, творчого натхнення, радісних подій, доброго успіху, вірного кохання і великого щастя!