Цього дня до тебе прийшов твій найулюбленіший хлопчик. Вітаю з днем ​​народження синочка! Нехай твій захисник росте сильним та сміливим. Нехай тішить новими досягненнями та відкриттями!

Дорога подруго, вітаю тебе від щирого серця з днем ​​народження твого сину! Нехай твій хлопчик буде щасливий і успішний, веселий і вродливий, хоробрий і відважний. Бажаю світлого успіху на його життєвому шляху, добра і миру вашій родині, достатку та щирого кохання.

Подруга, від щирого серця бажаю здоров’я твого малюка, бажаю тобі терпіння і сил. Нехай синочок, який прийшов на це світло, щоб ощасливити тебе, стане твоїм сенсом життя та опорою у подальшій долі. Вітаю!

Дорога моя подружко, вітаю тебе з днем ​​народження твого синочка! Бажаю йому богатирського здоров’я, великих перемог та величезного щастя, а тобі — завжди залишатися молодою та гарною матусею, незалежно від того, яку дату відзначатиме твій син.

Подруга, цього чудового дня, вітаю тебе з черговим днем ​​народження сина! Нехай йому дається все легко, своїми досягненнями тішить тебе! Росте сміливим, відважним, намагається! Здоров’я вам, яскравого життя, наповненого дивовижними моментами та подіями!

Люба моя подруга! твій синок став ще на один рік старшим, а отже, розумнішим, мужнішим і хоробришим. Він росте справжнім чоловіком, яким ти його виховуєш. Він буде магнітом для дівчат, а для тебе захистом та опорою.

Подруга! Твою радість хочеться поділити і мені. З днем ​​народження синочка. Нехай роки несуть на крилах здоров’я твоєму хлопчику та радість. Бажаю йому бути по-чоловічому благородним та щасливим. Нехай щастя не залишає вашого будинку.

Цього дня, подруго, ти народила на світ чудову людину, добру, чуйну, гарну. Він завжди буде тобі надійною опорою. Вітаю тебе із цим знаменним днем. Бажаю вам гармонійних стосунків, повних довіри та кохання.

Подруга моя люба, вітаю від душі тебе з днем ​​народження синули. Побажати хочу миру та щастя вашому дому, доброго достатку та везіння. Нехай син буде завжди доброю і чуйною людиною, бравим і відважним захисником, сміливим і справедливим героєм.

Цього дня ти стала не лише моєю подругою, а й мамою. Вітаю зі святом народження синочка! Бажаю йому здоров’я та багато щасливих років, а тобі – терпіння та радісних усмішок!