Ось і знову у вас поповнення в сім’ї, з чим я вас вітаю! Бережіть, любіть і цінуйте свою донечку. Нехай вона росте доброю, красивою та розумною. Бажаю вам усім щастя та терпіння.

Ось і пройшов ще один рік, донька стала дорослішою. Нехай дитина буде прекрасною, чуйною і щасливою! Нехай завжди дарує мамі лише радісні спогади та приємні хвилини!

Винуватка сьогоднішнього дня народження доньки, любляча та турботлива мама! З днем ​​народження принцеси. Нехай життя красуні-дочки буде сповнене яскравих фарб і добра, а мамі побажання щастя та успіхів у вихованні справжньої леді!

Ваше щастя стало на рік старшим! Вітаємо Вас із днем ​​народження доньки! І нехай дочка завжди радує вас добрими та розумними вчинками! Будьте щасливі та бережіть один одного!

Чудову маму вітаю із днем ​​народження донечки. Бажаю вам взаєморозуміння та душевних розмов, теплих слів та довіри. Нехай донечка-красуня йде за покликом серця щасливою стежкою життя, нехай материнська молитва зберігає її від бід та зла.

Цього дня ти стала багатша, адже в тебе з’явилася дочка! Бажаємо розуміння між вами, підтримки та турботи, щоб наші діти були кращими за нас, а вам терпіння, мудрості, вміти слухати і чути!

Бажаю, щоб твоя донечка завжди залишалася такою гарною, усміхненою дівчинкою, була здоровенькою, цілеспрямованою і звичайно щасливою! Нехай всі мрії твоєї доньки збудуться! Нехай кожна мить її життя буде сповнена позитивом і радістю!

У вашому будинку сьогодні щастя, радісний, щасливий день – день народження доньки! Нехай принцеса радує вас з кожним днем, надихає, захоплює! Росте в розумінні та доброті, здоровенька та щаслива! Світлої долі та всіх звершень!

Бажаю щоб твоя дівчинка ні в чому не знала потреби, жила в турботі і ласці, а твоя краса передалася їй у спадок! Нехай попереду на неї чекає найщасливіша доля, починаючи з безтурботного, безхмарного дитинства! З днем ​​народження доньки!

Бажаємо донечці у це чарівне свято здійснення всіх мрій! Нехай у душі буде багато тепла, а в серці світла. Нехай доля буде прихильною, а життєвий шлях чистий і безтурботний. З Днем народження!