Подруго, вітаю з днем ​​народження твоєї доньки! У тебе чудова дочка. Бажаю їй бути гранично щасливою, по життю бути такою ж безпечною та позитивною! Нехай ангел-охоронець завжди буде поблизу і прикриває своїм крилом у хвилини обурення.

Подруго, вітаю з днем ​​народження доньки! Нехай росте тобі на радість і буде вільною, гарною, впевненою в собі, а доля нагородить її безмежним щастям та удачею!

Подруга, мила, з днем ​​народження коханої донечки. Ти прекрасна мати, живеш заради неї і нескінченно любиш. Бажаю благополуччя, здоров’я та спокою твоєму материнському серцю. Нехай життя доньки буде яскравим святом і здійснить усі її мрії!

Подруго, люба, вітаю тебе з днем ​​народження доньки! Такою ж прекрасною, чудовою та чуйною! Бажаю розкішної долі, благ, перемог, зустрічати завжди з радістю новий світанок! Вам щастя, дівчата, посмішок, веселощів, розкішного настрою!

Подруго, а у твоєї доньки день народження! Це так чудово. Вітаю її зі святом та бажаю блискучих успіхів у будь-яких починаннях. Нехай вона залишається щасливою, впевненою у собі. Передавай від мене вітання!

Подруго моя, вітаю з таким важливим для тебе днем ​​– днем ​​народження донечки! Ти чудова мама, яка дає їй усе найкраще. Бажаю вам здоров’я, розуміння та ще міцнішого зв’язку мами та дитини! Доню в тебе розумниця і красуня, пишайся нею!

Подруго люба, вітаю тебе з днем ​​народження доньки! Бажаю їй світлої долі, радісних миттєвостей, усіх бажаних звершень. Бажаю бути такою ж красунею, як і її мама, радувати батьків, рости здоровою та щасливою!

Моя мила подруга! Цього дня народилася твоя донечка – людина, яка змушує тебе по-справжньому радіти та сумувати. Нехай дівчинка росте красивою, щасливою та веселою, а доля буде до неї прихильною.

Моя найкраща, вітаю тебе. Якщо свято у твоєї малечі, то святкуєш і ти. Адже серце не може святкувати від тільця окремо! Нехай ваші мрії збуваються по одному лише клацанню, а здоров’я б’є ключем!

Моя дорога подруго, вітаю з черговим днем ​​народження твоєї донечки! Бажаю вам постійних жіночих радощів. Багато кохання, міцного здоров’я, душевного тепла та взаєморозуміння. Будьте найріднішими, красивими і веселими!