Цього зворушливого і радісного, хвилюючого і щасливого дня ми хочемо сказати «велике спасибі» нашим дорогим батькам. Ви подарували нам життя, ви всіяли квітами радості наше дитинство, ви завжди поряд і ніколи не відмовите у допомозі. Дякую вам, рідні. Ми хочемо побажати вам міцного здоров’я та миру, довгих років життя та благополуччя у ньому.

У цей чудовий день, у день нашого весілля, у день, коли ми заклали початок нашої родини, ми хочемо висловити величезну подяку нашим милим, добрим, найдорожчим та найкращим батькам. Дякую вам за те, що нас вирощували і виховували, дякую за любов і ласку, дякую за вічне розуміння і довге терпіння, дякую за добрі настанови та важливі поради. Ви для нас – приклад честі та гідності, ви – наше натхнення та наша особлива любов. Бажаємо вам міцного здоров’я, благополуччя та бравих сил, адже комусь ще належить няньчити та балувати своїх онуків.

У день, важливий і радісний для нас, у день нашого весілля ми від щирого серця дякуємо нашим чудовим батькам, які не тільки подарували нам життя, а зробили його яскравим, щасливим, веселим, цікавим і чудовим. Дякую вам, дорогі наші, за безсонні ночі та постійні зусилля, за всі старання та неоціненну працю заради нас. Бажаємо вам здоров’я найміцнішого та щастя найсвітлішого.

У день нашого весілля, у велике та світле наше свято ми хочемо зробити низький уклін подяки своїм батькам. Ви у нас просто золоті і ми від душі дякуємо вам за те, що сьогодні у нас чудова урочистість, за те, що ви завжди були з нами поряд і всіляко підтримували нас, за те, що ніколи не сумнівалися у нас і вірили у наші мрії . Бажаємо вам, улюблені наші, міцних сил, міцного здоров’я та благополуччя.

У день нашого весілля хочемо сказати велике спасибі нашим чудовим батькам. Ви стільки доріг пройшли разом із нами! Ви допомагали підніматися, коли ми падали, і щиро раділи всім нашим злетам та перемогам. Дякую вам, дорогі, за все, чого ви нас навчили. За те, що нам дали. За те, що подарували все своє кохання. Бажаємо вам жити довго-довго та щасливо-щасливо.

У день нашого весілля щиро хочемо подякувати нашим батькам. Дякую, любі, вам за вашу любов і підтримку, за ваше розуміння і доброту сердець. Рідні, залишайтеся міцними та сильними, коханими та щасливими, бадьорими та веселими, здоровими та найкращими.

Рідні мої, любі мої! Мені неймовірно пощастило, що в мене такі унікальні батьки, які віддають усе кохання та тепло мені. Я хочу висловити безмежну подяку, без вас не було б усіх тих досягнень, що я маю!

Милі наші батьки, дякую вам за те, ким ми стали, адже це ваша заслуга! Від щирого серця дякуємо вам за виховання, любов, ласку і турботу! Ми дуже любимо вас і сподіваємося, що ми завжди житимемо також щасливо і дружно, як ви!

Дорогі батьки, ви наші організатори, засновники, спонсори та група підтримки. Без вас наше весілля не було б таким урочистим, і в той же час, душевним і трепетним. Спасибі вам за все!

Дорогі наші батьки, дякую Вам за любов та турботу, підтримку та настанови, за тепло батьківського дому, за Вашу віру в нас, дітей.