Шановні вихователі, дякуємо Вам за сердечне ставлення до наших дітей, доброту, мудрі настанови та турботу.

Дякую, коханий наш вихователь! Ви багато чому навчилися наших діток, чому ми дуже вдячні. Бажаємо вам творчих успіхів, розвитку кар’єри, пізнання всього нового та прекрасного.

Дякую, вихователі! Завдяки Вам стільки всього навколо нового дізнаються діти, ростуть правильними, порядними, чесними та добрими. Нехай навколо Вас завжди живе світ і витає кохання.

Дякую вам, дорогі вихователі, за ваше терпіння і розуміння, за вашу любов і виявлену чуйність, за доброту ваших сердець і великодушність, за відмінне виховання наших дітей, їх цікавий розвиток та захоплююче дозвілля.

З вдячністю сердечною, до всіх шанованих вихователів, до найгідніших людей, яким батьки готові довіряти найцінніше — своїх дітей. Нехай завжди у вашому житті буде тепло, доброта та щире ставлення.

Дорогі вихователі, дякую за кохання та турботу, яку отримують від вас наші діти. Ви вчите їх добру, щиру дружбу, вчите самостійно справлятися з труднощами. Перші знання вони здобувають саме від вас. Земний уклін!

Дорогі вихователі, дякую вам за всі дні, за кожну годину і будь-яку хвилину, які ви нам приділили і продовжуєте приділяти! Дякую за ваші старання, виховання та доброту! Ми дуже любимо та цінуємо вас! Ви найкращі!

Вихователі, слова подяки можна нескінченно говорити вам. Стільки добра, сил, енергії та часу витрачаєте на роботу, на дітей, щоб вони росли порядними, справжніми людьми, чиї вчинки будуть викликати гордість. Дякую!

У цей час хочемо від щирого серця подякувати вам, шановні вихователі, за те, що ви даруєте стільки любові і тепла нашим дітям, за те, що навчаєте їх тільки хорошим і добрим речам! Ви у нас наймудріші, веселіші, добрі і просто найкращі!

Дякуємо вам за неймовірну турботу про дітей, за виховання, яке ви щедро даєте, вкладаючи в дитячі уми інтерес до життя. Дякую за ваш дорогоцінний час, який ви приділяєте кожному малюку. Дякую за вашу доброту!