Дякую, коханий, за підтримку! Ти мій єдиний і неповторний, справжній лицар і просто чарівник. Без тебе, без твого надійного плеча і добрих, люблячих очей я не прожила б і дня. Дякую за те, що даєш мені відчути себе справжньою жінкою та навіть королевою. Люблю тебе до безумства.

Дякую тобі, мій коханий, дякую за щастя та радість кожного дня, за ніжність та сміливість, за підтримку та силу, за впевненість та любов! Ти — мій чоловік, чоловік честі та слова, людина, що оберігає сім’ю, мій герой, моя втіха. Я вдячна тобі за все, що ти робиш, за все, що ти зумів досягти. Знай, я завжди поряд. Люблю тебе.

Дякую тобі, мій коханий чоловік. Я нескінченно буду вдячна цьому життю за зустріч із тобою. Ти подарував мені крила, ти став моїм захисником, ти допомагав мені подолати кожну проблему, ти переконував мене, що все буде добре, ти з кожним днем ​​робив мене щасливішим. Дякую тобі, рідний. Я міцно тебе люблю і любитиму цілу вічність.

Дякую тобі, любий мій, за вірність, підтримку, розуміння. Я дуже сильно тебе люблю. Знаєш, коли я була маленькою, як і всі дівчатка, мріяла про казкового принца, який дбатиме про мене, який мене балуватиме і радуватиме. Моя мрія здійснилась. У мене є ти. І я щиро ціную все, що ти робиш для нашої родини. Дякую тобі, рідний.

Найпрекрасніша, найулюбленіша і рідна моя людина! Дякую тобі за те, що допомагаєш мені будувати наше життя. За те, що засинаючи з тобою вночі, я відчуваю тверду впевненість у кожному новому дні. Дякую тобі за твою турботу. За те, що прокинувшись, я почуваюся найщасливішою. Дякую тобі за твою любов і наших дітей. Дякую тобі, мій чоловік!

Любий мій чоловік дякую тобі за те, що ти просто з’явився в моєму житті і зробив її в кілька разів світлішим, добрішим, яскравішим і щасливішим. Дякую тобі рідний за зірки на небі, за сонячне проміння, яке будить мене вранці і за твої ніжні дотики.

Мій чоловік, мешканець мого серця, моєї душі, я вдячна тобі за все, за твою любов і ніжність, за чуйність і розуміння. Дякую тобі за те, що завжди вирішиш і виправиш, мої неполадки, за те, що ніколи не залишиш у біді. Ти найнадійніша людина в моєму житті, дякую за те, що ти зі мною поряд завжди.

Мій єдиний і неповторний чоловік, дякую тобі за все! Мені з тобою спокійно та затишно. Я ні про що не думаю і нізащо не хвилююся. Я вдячна за наші спекотні ночі та спокійні дні! Нехай наш сімейний човен пливе легко та вільно, без підводного каміння та форс-мажорів!

Коли ти з’явився в моєму житті, вона набула іншого сенсу, несхожого ні на що, нових емоцій, які захлиснули з головою. Коли ти поруч, я забуваю про все погане, а лише хочу тебе обіймати та цілувати. Дякую тобі за все, за тебе, за турботу та кохання. Я вдячна, що ти поряд.

У житті є людина, якій я вдячна за все: за розуміння та підтримку, за чуйність та проникливість, за романтику та любов. Ця людина — ти, мій любий і любий чоловік. Дякую тобі за сімейне щастя, за постійну турботу, за щедрість душі твоєї, за доброту твого серця. Ти кращий.