Мамочка та татко! Дякую вам за терпіння, з яким ви виховували мене. За мудрість, з якою ви мене навчали. За відданість, з якою ви мене підтримували. За кохання, яке дало мені життя і все те, чого я досяг і маю. Дякую вам, мої рідні!

Мама і тато, хочу подякувати вам за те, що дали мені життя, адже без вас мене просто не було б. Дякую, що даруйте мені свої сили, і завжди терплячі зі мною. Сподіваюся, що життя дасть мені величезне щастя завжди бути разом з вами. Люблю вас!

Дорогі та улюблені мої батьки дякую вам за життєвий досвід та власний приклад того, як потрібно любити, цінувати, жити, чого рости та прагнути. А ще за кохання, турботу та почуття важливості.

Дякую вам, мої рідні. Батьки — не просто мама з татом, батьки — початок життя та щасливе дитинство, походи в зоопарки та прогулянки вуличками, нові іграшки та смачні оладки, добрі пісні та міцні обійми, радісні моменти та слова підтримки у скрутну хвилину. Дякую вам, мої дорогі, чудові, найкращі на світі! Я вас люблю і бажаю, щоб ви завжди залишалися здоровими, міцними та життєрадісними.

Дякую вам, мамо і тату, дякую за життя і за кожне добре слово, дякую за підтримку і за кохання, дякую за кожен щасливий день і за кожну чарівну мить, дякую за всі ваші старання та за мудрі поради. Я вас міцно люблю, я вами щиро дорожу, я з вами завжди почуваюся безтурботною дитиною. Мама і тато, я бажаю вам довгого життя у здоров’ї та достатку.

Мої рідні, дорогі, улюблені, незамінні, найкращі батьки, я вас люблю і хочу сказати вам дякую за все, що ви зробили для мене. Адже я цілком щаслива людина зі своїм світоглядом, з гарними мріями, з добрим серцем, з розумною головою. І все це – ваша заслуга. Ви намагалися мене виховувати, давати все найкраще, робити мій світ яскравішим, веселішим і яскравішим. Спасибі вам. Я бажаю вам довгих років благополучного життя. І скільки б мені не було років, я завжди вас міцно обіймати і радіти вашим теплим посмішкам.

Найкращі батьки, дякую за все, що робите, скільки титанічних праць і сил вкладаєте у виховання. Нехай подяка наповнить серце гордістю та радістю, а на обличчі з’явиться сліпуча посмішка.

Батьки, я хочу вам нескінченно дякувати. Я обіцяю, що виправдаю всі очікування, всі ці обіцянки і ніколи не зроблю так, щоб ви засмучувалися. Завжди моя подяка житиме в душі. Дякую!