Улюблені викладачі, не описати словами подяку, яку ми хочемо висловити. Терпіння ваше безмежне, ваші знання цінні, а серця наповнені добротою і турботою. Дякую за працю та за ті знання, що ви нам дали.

Дорогі викладачі! За все, що ви нам дали, чого навчили, за те, що показували приклад, хочемо висловити подяку. Нехай вам подвійно повернуться ваші добрі справи, прагнення і віра в нас. Дякую!

Шановні наші викладачі, хочемо від щирого серця сказати вам велике спасибі за вашу старанність і розуміння, за вашу роботу та ваші старання, за вашу доброту, підтримку та чуйність, за увагу, виявлене терпіння та вірні знання. Бажаємо вам залишатися у чудовій формі та з міцним здоров’ям, дякую, дорогі, вам за все!

Дякую за те, що завжди вірили в нас, передавали знання та допомагали нам розвиватися. Дякую за ваше терпіння, ентузіазм та мудрість. Під вашим керівництвом ми пройшли через усі труднощі, подолали їх та отримали відмінний старт для подальших звершень. Щиро дякуємо за вашу теплоту та турботу.

Дякую вам велике, наші чудові, дорогі, шановні та улюблені викладачі. Вашим старанням, вашій праці, вашому терпінню та розумінню немає ціни. Ми від душі бажаємо вам міцного здоров’я та довголіття, доброго настрою та благополуччя, легких рішень простих та складних життєвих завдань.

Сьогодні ми хочемо подякувати нашим чудовим викладачам. Дякую вам, дорогі, за все: за наші радісні злети та підтримку під час падінь, за теплі слова та вірні поради, за добрі напутності та щирі переживання, за тверді знання та міцну віру у наш успіх.

Милі наші та дорогі викладачі, хочемо висловити вам величезну подяку за вашу старанну працю, браве терпіння, залізну витримку, чудову підготовку, щире розуміння та добру підтримку. Бажаємо вам здоров’я, міцних сил, відмінних ідей, безперечних успіхів та приємних сюрпризів від життя.

Як багато слів подяки душа прагне вимовити, висловити, що так довго збирала. Шановні, улюблені, найкращі та чуйні викладачі, дякую за всі ті добрі справи та вчинки, що ви робите, за віру в себе, у свої знання та багато іншого. Дякую!

Дорогі наші та чудові викладачі! Від щирого серця хочемо сказати вам велике спасибі за те, що ви є, за те, що вклали в нас чимало знань і старань, за те, що ніколи не шкодували своїх сил, емоцій, часу та турботи. Дякую за наше виховання та освіту. Бажаємо вам, наші золоті, довгих років успішного викладання, невичерпного ентузіазму та оптимізму, світлого щастя в житті та добрих чудес на шляху!

Шановні викладачі, прийміть слова великої подяки за знання, які ви подарували нам у процесі навчання, за доброту та людяність. Бажаємо вам міцного здоров’я та терпіння. Будьте щасливими та життєрадісними людьми!