Дорогий мій тренере, я від душі хочу сказати Вам «велике спасибі», адже завдяки Вам я маю можливість сміливо йти до мрії, я не втрачаю віри в себе та в наш успіх. Ви моя підтримка і опора, Ви мій наставник і вчитель, мудрий порадник і справжній приклад мужності, сили, самовідданості. Спасибі вам. Бажаю довголіття, здоров’я, всіх благ життя та кохання.

Шановний тренер, дорога Ви наша людина! Дозвольте висловити Вам подяку за Вашу нелегку працю. Ми цінуємо все, що ви робите для нас. Ви багато часу проводите з нами у спортзалі. Ви переживаєте за нас на змаганнях, даєте напутні слова, підтримуєте, не даєте опустити руки, вселяєте в нас віру в себе. Ви передаєте нам усі свої навички та знання. З нас, здатних дітлахів, Ви робите справжніх спортсменів. Ви даєте нам путівку у спортивне життя. І за все це ми вдячні Вам. Дякую Вам за терпіння та віру в нас. Бажаємо Вам міцного здоров’я та бадьорості духу, завжди бути молодим у душі та перебувати у гарній фізичній формі. Нехай у Вас все буде гаразд. Наш успіх – це Ваш успіх. Велике вам дякую!

Дякую найкращому тренеру, справжньому професіоналу, міцному другу і грамотному наставнику. Завдяки тобі я досяг цих небувалих результатів. Мої нагороди у величезній частині є твоєю прямою заслугою. Нехай наші досягнення не зупиняються на цьому рівні, а зростають у геометричній прогресії. Величезне спасибі!

Я хочу неймовірну подяку висловити за всю ту працю, що Ви вклали, скільки часу витратили й сили. За всі мої успіхи я хочу дякувати Вам, за всі злети та відсутність падінь. Дякую, тренере, що поруч!

Хочу подякувати чудовому тренеру, людині, яка внесла в мій розвиток величезний внесок. Людину, яка поділилася зі мною своїми знаннями і навчила, як досягти успіху. Прийміть мій низький уклін та величезну людську подяку.

Хочу висловити подяку своєму тренеру! Ви довгі роки тренували мене та вели до високих результатів. Дякую Вам за терпіння та старанність, за те, що вірили в мене, за Ваші точні настанови та слова підтримки!

Шановний тренере, дякую Вам за високу дозу мотивації, за море мудрості, за гори терпіння, за Ваш досвід, за Вашу турботу та дисципліну, за те, що допомагаєте нам стати відмінними спортсменами. Ми пишаємось тим, що Ви наш тренер.

Шановний тренер, дякуємо Вам за допомогу та підтримку, чітко організовану роботу, мудрі поради та доброту.

Тренере, я хочу безмежну подяку висловити. Все те, чого вдалося досягти мені, ваша заслуга та терпіння. Дякую за те, що в потрібні хвилини Ви поряд, допомагаєте порадою, підбираєте ті слова, які не дозволяють впасти духу.

Тренере, я дякую Вам за те, що стільки сил і часу витрачено на роботу, з якою блискуче справляєтесь. Я хочу завжди перемагати, досягати цілей і так само чудово підкорювати вершини.