Кожним міліметром душі і серця хочеться Вам дякувати. Нехай ці слова не будуть простим звуком чи формальністю. Кожне слово пронизане щирістю, адже стільки всього Ви зробили. Спасибі за все!

Чудовому вчителю хочу висловити свою щиру подяку за досвід, турботу, доброту, віру в мене та допомогу! Ваш слід у моєму житті не забуваємо і неоціненний!

Чудовому вчителю та чудовій людині говоримо велике спасибі за досвід, професіоналізм та чуйність! Дякуємо за майстерність та мудрість у веденні уроків та у спілкуванні з нашими дітьми! Бажаємо вам усіляких благ та фінансового благополуччя!

Дорогий педагоге, дякую за ваш досвід, вашу мудрість, ваш професіоналізм. Завдяки вашому наставництву помітні результати в освоєнні матеріалу. Дякую за чуйність та терпіння. Бажаємо вам здоров’я, радості та достатку!

Дорогий наш учитель, дякую Вам за знання, які Ви нам дали, за недаремні зусилля та терпіння, за доброту, теплоту, яку Ви неодноразово нам давали, за те, що твердо вірили у нас. Дякуємо за Ваші поради та старт у доросле життя!

Дорогий наш учитель, ви та людина, яка завжди вчить нас тільки добрим, мудрим та правильним речам! Дякую вам за ті знання, які ви даєте нам! Ви вчитель від Бога, справжній професіонал і ми вас дуже любимо, цінуємо та поважаємо!

Дорогий наш учитель! Хочемо сказати вам велике спасибі за вашу працю, адже тільки завдяки вашим навичкам, знанням та терпінню ми стали розумними, добрими та дисциплінованими. Нехай ваші здобутки примножуються з кожним днем. Успіхів вам і удачі!

Висловлюю величезну подяку за ваше непохитне терпіння, доброту і теплоту, ви наповнили наші серця любов’ю і за це віддали всю свою душу!

Дякую вам за порядність та професіоналізм у педагогіці. Дякую, що привчили нас до самоосвіти та пізнання цього світу. У відповідь ми намагатимемося бути краще кожен день. Усього найкращого вам, дорогий учителю!

Дякуємо вам щиро за нескінченну працю, мудрість і досвід у вашій роботі! Ми цінуємо вашу роботу і бажаємо вам всього найкращого, не важливо де – вдома чи на роботі! Дякуємо за те, що ви робите для найдорожчого, що є у нас у житті!