Дякую вам велике, дорогі наші ветерани. Ви робили не просто подвиги, ви не тільки захищали Батьківщину, ви робили велику історію і боролися за мирне та щасливе життя. Дякую вам за вашу героїзм і самовідданість, за вашу мужність і за наш спокій!

Дякую вам, дорогі ветерани. Ви пройшли нелегкий і бравий шлях до миру і нашого щастя, ми завжди будемо щиро пишатися вашими подвигами та самовідданістю, великими справами та відчайдушним патріотизмом.

Слава та пошана нашим ветеранам! Ми вдячні вам за вашу доблесть, за честь та міцну мужність. Ми вдячні за хоробрість, сміливість та здатність доводити кожну справу до кінця. Ми пишаємося вами усією душею!

Нехай на ваших очах лише росини щастя блищать. Нехай гордість за свою країну живе вогником у серці. Ми вдячні вам до глибини душі, за вашу стійкість, за перемогу, за любов до батьківщини. Не втомимося повторювати, як ми поважаємо вас, дорогі ветерани!

Нехай ваш приклад надихає на героїзм молодь, нехай запалює в серцях невгасну надію. Говоримо вам щире спасибі за стійкість та мужність, дякуємо за нескінченну доброту та відвагу, дорогі ветерани.

Ветерани, дякую за життя, за світ та за сонце, що зараз ми бачимо. Завдяки Вам наше життя настільки яскраве, вільне і легке. Ви поклали свою юність, долю на боротьбу за майбутнє.

Ветерани, подяку не висловити в тому обсязі, що заслуговуєте. Життя свого та молодості не шкодували, щоб наші покоління могли бачити всю красу природи, величезний і дивовижний світ. Дякую!

Шановні Ветерани, висловлюємо Вам велику подяку за Вашу непохитну відвагу, за тверду стійкість духу, за вірність, відданість та захист нашої неосяжної Батьківщини! Дякуємо за спокій та благополуччя нашої країни, за майбутнє, яке Ви відвоювали самотужки! Ми завдячуємо Вам своїм життям!

Дякую, дорогі ветерани, дякую вам славні люди, дякую за мир та життя на Землі! Ви – головний приклад мужності та честі, ви – еталон згуртованості та патріотизму. Дякую за перемогу, дякую за Батьківщину, дякую за гучні крики «Ура»! Бажаємо вам мирного неба, доброго здоров’я та довгих років благополучного життя.

Дякую, дорогі ветерани, за вашу силу волі, за бадьорість духу, за вірність Батьківщині, за сміливість душі, за відвагу серця, за браву самовідданість, за наш світ! Дякую вам, ви – справжні герої, про які складені історії та зняті фільми, ви ті, хто представляє справжній приклад для сучасної молоді. Дякую вам за те, що ми ходимо по землі, за те, що можемо радіти життю та мріяти про щось світле. Бажаємо вам найміцніших сил, здоров’я і, звичайно ж, світу. Гордість вами безсмертна!