Мамочка, дякую тобі, рідна. Я нескінченно тобі дякую, я дякую небесу, що саме на тебе впав їхній вибір. Уявляти навіть не хочу, якби ми не зустрілися у цьому світі, у цьому прекрасному житті, якби доля мені тебе не подарувала. Я люблю тебе!

Мамочка, дякую тобі за все, люба! Дякую за кохання, тепло та підтримку, за потрібні та вчасно дані поради. Дякую, що весь час оберігаєш мене від негараздів та напастей. Люблю тебе дуже сильно!

Мамо, ти життя дала і перетворила її на щастя, допомогла усвідомити багато речей, що правильно, а що ні. Ти мій ангел-охоронець, моя єдина, найнезвичайніша і найкраща. Я все життя дякую тобі і зроблю все, щоб посмішка не сходила з обличчя.

Мамо, ти завжди вражаєш тим, наскільки ти сповнена доброти, чистоти та турботи. Дякую тобі за те, що ти просто живеш на цьому світі, що ти поряд зі мною, що ти маю. Я дякую Богу за тебе, я дякую тобі за життя!

Мамо, стільки слів подяки я хочу тобі сказати, стільки разів вимовити те саме «дякую», яке робить нас добрішим, а світ кращим. Ти найдорожча моя людина, яку я шалено люблю і ціную всією душею.

Дякую тобі за життя, моє рідне. Дякую, що до країв наповнила її своїм коханням. Свята, веселощі, ігри, а також дисципліна та праця — дякую за все, чого ти навчила мене. Дякую тобі за ласку та щедре материнське серце.

Мама — всього 4 літери, а вічний сенс, мама, ти — моя кохана та рідна людина, ти подарувала мені життя і навчила всьому, ти відкрила переді мною цілий світ і розповіла, як він улаштований. Я завжди тебе цінуватиму, берегтиму і любитиму. Ти моя мама, ти мій ангел, моя турбота, моя ніжність і радість. Будь завжди здорова та щаслива. Дякую тобі за все, люба!

Улюблена матуся, дякую за подаровані дні. Скільки в них було переживань, болю, тривог та захованих сліз — одному Богові відомо! Я докладаю всіх зусиль, щоб ти посміхалася і була трішки щасливішою. Не завжди все виходить гладко, але знай: я стараюся і тебе дуже люблю!

Дорога моя та улюблена матуся, я дуже вдячна за те, що саме ти є моєю мамою. Ти завжди підтримаєш у скрутну хвилину, порадиш, як вчинити в тій чи іншій ситуації. Я дуже тебе люблю. Дякую тобі за все, що я зараз маю і що ще буде.

Дорога мама! Дякую тобі за все, що ти зробила для мене. За безсонні ночі біля мого ліжка, за переживання за мене, за терпіння, за материнське кохання, турботу, розуміння, які ти проявляєш завжди. Бажаю тобі міцного здоров’я та довгих років життя. Ти мені дуже потрібна. Я тебе дуже люблю. Нехай у твоєму житті будуть лише сонячні дні. А якщо пройде дощ, то нехай він буде тільки зі щастя. Хай у тебе все буде добре.