Дякую від щирого серця за добру допомогу та підтримку, за чуйне серце та милість душі. Я дякую і щиро бажаю міцного здоров’я, мирного неба, чудового настрою і довговічного щастя.

Дякую кожному з вас за простягнуті руки, за самовіддачу, за все. Я завжди пам’ятатиму такі чудові вчинки. У відповідь бажаю всього найкращого.

Дякую за таку неоціненну допомогу. Я щиро вірю в те, що всі добрі справи повертаються. Хочу сказати, що і Ви завжди можете розраховувати на мене, що я завжди буду поруч у потрібну хвилину.

Дякую за допомогу, чуйність, оперативність! Безмірно радий усвідомлювати, що поряд є такий друг, до якого можна звернутися! За радість спілкування, добрі слова, напуття, підтримку та опору стократно кажу — Дякую!

Дякую за надану мені допомогу. Без цього не вийшло б того, що так важливо і так потрібно. Я хочу сказати велике спасибі, що в цій непростій для мене ситуації, поряд зі мною є такі чуйні люди.

Дякую Вам за надану допомогу та виявлену Вами підтримку у важкі хвилини мого життя. Висловлюю свою вдячність за небайдужість і готовність безкорисливо брати участь у чужій долі. Сподіваюся на те, що у майбутньому наше спілкування буде продовжено.

Подяку мою не виміряти, настільки вона велика. Дякую за допомогу, яка була така потрібна, яка додала мені сил і впевненості, допомогла рухатися далі до своєї мети. Мені приємно знати, що поряд такі чуйні люди.

Висловлюю Вам свою щиру вдячність за сприяння та надану мені допомогу, дякую від щирого серця за увагу та підтримку.

Нині далеко не кожен прийде на допомогу в такій ситуації, але тільки не ти. Дякую тобі від щирого серця. Ти завжди можеш покластися і на мене в будь-яку важку для тебе хвилину.

Від щирого серця дякую за надану допомогу. Дякую, що відгукнулися на моє прохання, дякую, що не залишили мене наодинці з моєю проблемою. Щиро бажаю, щоб щастя життя постійно множилось, щоб завжди було з ким розділити свою радість та удачу.