Вітаю з днем ​​народження. Нехай морква колоситься, ріпка росте, як у казці, черв’яки ні грушу, ні яблуню не їдять, ворони з горобцями насіння не клюють, качки та кури яйця несуть, корови та кози весь час на підвищений удій йдуть. Загалом, бажаю забезпеченого та веселого життя, душевного світлого щастя та любові для серця.

Вітаю з днем ​​народження. Веселий фермер, добрий дядьку, бажаю тобі, щоб на ділянках колосився врожай, щоб у загонах стояла подійна, щедра на м’ясо і сало худоба, щоб кури мчали і мчали, вовна на вівцях зростала і росла, а всі фактори життя сприятливо впливали на стабільний і Високий дохід. Оптимізму тобі, удачі та міцного здоров’я.

Вітаю, фермере, з днем ​​народження! Бажаю завжди носити це звання гордо, щоб усе вдавалося, що замислюється, а в господарстві, щоб кипіла робота і постійно звучали переможні салюти. З Днем народження!

Вітаю з днем ​​народження. Бажаю родючих чорноземів, подійної рогатої худоби, м’ясних і сальних свинок, золота пшениці та пахощів у саду, великих запасів у твоїх засіках, великої удачі в твоїх руках та великого щастя у твоєму серці.

Вітаю з днем ​​народження! Бажаю багатого врожаю кохання, везіння та щастя. Нехай на грядках цілий рік цвіте кохання, розпускається успіх і плодоносить здоров’я. А весь негатив перетворюється на органічні добрива для довгого та світлого життя!

З Днем народження! Хочу побажати бути багатою людиною у найширшому розумінні слова: бажаю багатства душі, багатства врожаю, багатства удою, багатства можливостей, багатства ідей, багатства фінансів. І нехай улюблене господарство дарує радість та дохід, а улюблена родина – щастя та натхнення.

З днем ​​народження, фермер. Бажаю щедрих урожаїв овочів на просторах полів та багатих урожаїв щастя на просторах душі, бажаю зростання та приросту худоби, а також зростання та приросту прибутку. Успіхів у роботі, благополуччя у житті, любові у серці та міцного здоров’я.

З днем ​​народження, фермере! Бажаю щедрих урожаїв та хороших окотів, великих перспектив та малих витрат, високих результатів та таких самих доходів. Нехай щодня буде справжнім святом. Нехай буде родюча земля твоїх полів і просторів твоєї доброї душі. Здоров’я та радості тобі, веселий фермере!

З днем ​​народження, славний фермере! Бажаю, щоб і клімат, і погода, і настрій, і старання, і здібності, і бажання сприяли процвітанню твоєї справи. Бажаю сил та богатирського здоров’я. Нехай не буде шкідників на грядках. Нехай не буде паразитів біля худоби. Нехай не буде конкурентів на ринку. Нехай не буде ворогів у житті. Кохання тобі, благополуччя та щастя.