Дорогий учителю, вітаю Вас із днем ​​народження! Бажаю міцного здоров’я, вдячних учнів та успіхів у всьому. Нехай робота дарує Вам лише позитивні емоції та відмінний настрій. Дякую за Вашу працю.

Дорогий учитель, вітаємо з днем ​​народження! Бажаємо здоров’я, терпіння та мудрості. Нехай у Вас буде багато чудових та вдячних учнів. Нехай завжди буде привід ставити лише п’ятірки.

Дорогий вчитель! Нинішнього дня народження бажаю позитивних подій та емоцій, виконання бажань, нескінченного запасу сил, запалу, здоров’я, гумору, легкості, бадьорості! Нехай усе йде лише за твоїм планом!

Дорогий педагог, зі святом! Нехай на вашому шляху не завжди все легко і просто, але всі ваші учні цінують ваш професіоналізм та мудрість. Бажаємо вам досягти найбільших висот у своїй сфері та отримати всі можливі та неможливі нагороди за досягнення!

Дорогий наш учитель, хочемо сьогодні привітати Вас З днем ​​народження! Від щирого серця бажаємо Вам терпіння з нами, більше посмішок і радісних днів, хороших і слухняних учнів. Ми Вас любимо, цінуємо, шануємо. З Днем народження!

Дорогий наш учитель! Поспішаємо привітати Вас із чудовим днем ​​Вашої появи на світ! Бажаємо завжди залишатися такою ж мудрою, доброзичливою людиною, яка розуміє! Міцного здоров’я, легких доріг, прекрасних та слухняних учнів!

Дорогий і шановний вчитель, щиро вітаємо Вас з Днем вашого народження! Бажаємо не знати горя, більше посміхатися, частіше отримувати гарні та радісні новини. Нехай вас оточують люди, які дорогі вашому серцю. Ми вас цінуємо, любимо та поважаємо!

Дорогого нашого вчителя хочу привітати із професійним святом. Дякую Вам за те, що дістаєте зі свого рукава чудові знання та вкладаєте їх у безшабашні голови своїх учнів.

Ви вчитель, мудрець та наставник, відкривач талантів, вихователь творців. Нехай достаток, здоров’я та щастя ніколи не покинуть ваш будинок, а ваші учні будуть найрозумнішими, уважнішими та вдячними.

Чудовий вчитель, у Ваш день народження від щирого серця бажаю добрих усмішок і щирих слів подяки, радісних зустрічей та щасливих миттєвостей для серця, великих перемог та високих прагнень душі, поваги колег та невгасаючого кохання близьких людей.