Досвідченого, універсального та прагматичного водія вітаю з днем ​​народження! Бажаю, щоб ти підкоряв будь-яку трасу, був пильним і завбачливим, а будь-який твій шлях обов’язково приводив додому!

Бажаю міцніше триматися за бублик життя, чітко розрулювати всі проблеми, мчати на повній швидкості на щастя! Нехай дорога буде без пригод, автомобіль без поломок, а попереду чекає лише успіх, радість, благополуччя та веселий настрій!

Поспішаю привітати тебе з днем ​​народження. Нехай у житті завжди горить зелене світло твоєму руху, а правильні думки завжди спрямовують тебе у потрібне русло твоєї долі.

Дорогий наш водій день у день ти виконуєш свою непросту роботу сумлінно та з повною самовіддачею. Сьогодні ми хочемо привітати Вас із днем ​​народження! Побажати якнайбільше: здоров’я, щастя, душевного тепла, любові, радісних моментів!

З днем ​​народження водій. Нехай втома від роботи стирається красою навколишньої природи, нехай у голову лізуть тільки добрі думки, нехай на дорогах чекає лише удача, нехай у житті трапляється тільки добре.

Чудового, бадьорого, веселого та бравого водія вітаю з днем ​​народження. Бажаю щасливого шляху та успішних поїздок, добрих пасажирів та веселих друзів, розуміння рідних та вірного кохання, великого щастя на дорозі життя та великої удачі.

З Днем народження. Тримайся міцніше за кермо, дивися уважно за дорогою, прямуй завжди за маршрутом щастя, у будь-який шлях бери з собою удачу, з кожної поїздки повертайся в будинок, наповнений любов’ю та затишком.

З днем ​​народження, найкращий водій! Нехай дороги будуть рівними і добрими, нехай настрій за бубликом буде веселим і оптимістичним, нехай на будь-якому шляху зустрічається удача та везіння, нехай душу гріє щастя та любов.

З днем ​​народження, король автострад. Бажаю за кермом не спати, на дорогах не позіхати і по життю почувати себе впевнено. А до всього цього нехай додасться міцне здоров’я, оптимістичний дух, гарна погода, добра удача та вірне кохання!

З днем ​​народження, гонщик, король автострад та доріг! Бажаю великого везіння та величезної удачі! Нехай перед тобою завжди відкривається шлагбаум та запалюється зелене світло! Не спи в дорозі, бережи себе та свого залізного коня! Нехай будь-який маршрут веде до успіху!