Вітаємо Вас з днем ​​приходу Вашої душі у цей світ, бажаємо Вам здоров’я, терпіння, збереження в серці лагідності та милосердя до Ваших парафіян. Нехай не залишає Вас світло Боже, нехай вірою буде сповнене Ваше серце.

Від щирого серця вітаю вас з днем ​​народження і бажаю смирення в душі, непохитної віри в Бога і безмежної любові до ближніх, яка повернеться до вас сторицею! Нехай Всевишній пошле вам міцне здоров’я, багато добра та своє благословення!

Бажаю вам у цей день народження лише добра, любові, міцного здоров’я та божого благословення! Нехай ваша віра в Господа стає тільки сильнішою з кожним днем! Бажаю, щоб у вашій душі завжди панували гармонія та мир!

Будинку Вашому – благодаті, рідним – здоров’я, процвітання у всіх справах та починаннях. Нехай Бог зберігає Вас та всю Вашу родину. Всіх благ. З Днем народження!

Ваша святість, вітаємо Вас з днем ​​народження! Нехай буде надіслана вам Божественна благодать. Бажаємо бути завжди в здоров’ї та гарному настрої. Нехай дні будуть сповнені щастям і успіхом.

Благословіть, Святий Отче, і прийміть найсвітліші вітання з днем ​​народження. Бажаю благочестя в цьому житті та милосердя, добродушності та щирих молитов, доброти душі та поваги, праведності та чистої любові.

Благословіть, преосвященний Владико, і прийміть щирі вітання з днем ​​народження. Бажаю міцної віри та духовних сил, благополуччя та мирного неба, щирих молитов та відсутності хвилин розпачу, поваги та світлої надії.

Благословіть, батьку, і прийміть побажання від мене у свій день народження. Хочу побажати Вам міцного здоров’я, щирої поваги, непохитної віри. Від щирого серця бажаю залишатися Вам такою ж чуйною і доброю людиною.

Благословіть, Батьку! Від щирого серця хочу привітати Вас з днем ​​народження та побажати миру та світлого життя, добра і праведних парафіян, благополуччя та незламної віри, великих надій та честі, радості серця та душі.

Благословіть, Батьку і прийміть найтепліші побажання миру, щастя, здоров’я, любові та радості у свій день народження. Нехай ваша добра справа дарує кожному чисту віру і добру надію, нехай у вашому житті кожен день буде світлим, славним і мирним.