Талановиту, чудову та незрівнянну балерину вітаю з днем ​​народження! Від щирого серця бажаю прекрасного здоров’я та відмінного самопочуття, впевненості на сцені та неперевершених виступів, шанування та поваги публіки, масу шанувальників, великих успіхів та творчої легкості, удачі та особистого щастя.

Такої ж легкості, такої ж легкості тобі в житті, яка досягається тобою в танці та на сцені. Нехай удача танцює з тобою па-де-де, нехай везіння носить тебе на руках так само, як партнер у партії. Здоров’я, натхнення, азарту та щастя! З днем ​​народження, ширяюча!

З Днем народження. Божественна , Акуратна , Легка , Природна , Радісна , І смачна, Незвичайна, Ангел у тілі, — всі ці слова та компліменти про тебе, бажаю тобі бути завжди такою і на сцені, і в житті. Будь щаслива, кохана близькими та величезною публікою.

Пуанти сьогодні не на ніжках, але сцена та зал разом із тобою святкують цей день. З днем ​​народження, чудова балерина! Бажаю завжди залишатися чудовою та витонченою, вишуканою та неповторною, ніжною та красивою, унікальною та яскравою, надихаючою та чарівною. Будь щасливою, успішною, коханою і як жінка, і як балерина!

Вітаю з днем ​​народження чудову балерину, неповторну майстриню балету. Бажаю впевнених сил, чудового настрою, чудових виступів, приголомшливих емоцій, поваги та шанування глядачів, справжніх шанувальників та поціновувачів прекрасного мистецтва, великих успіхів та світлого щастя.

Неперевершену балерину, ластівку сцени, вітаю з днем ​​народження. Бажаю почуватися завжди легко і вільно, красиво та радісно, ​​бажаю захоплення глядачів від виступів та захоплення твоєю витонченістю та талантом, бажаю великих успіхів, великого щастя та удачі.

Найкращої людини, професіонала своєї справи і просто неймовірну та привабливу балерину вітаю. Нехай завжди вдається обійти у житті всі межі, а в роботі тримати таку саму високу планку.

З Днем народження. Бажаю замість чобіт-скороходів чарівних пуантів, які тебе кружлятимуть у чудовому фуете щастя та любові. Нехай глядачі аплодують із захопленням, нехай близькі дарують шквал радісних емоцій та душевної теплоти.