Вітаю з днем ​​народження та бажаю завжди залишатися з будь-яким автомобілем – будь-якої марки та будь-якого року – виключно на «ти». Успіхів у роботі та постійних клієнтів, великих успіхів та відмінних результатів твоїх праць. Будь професійний і перспективний, щасливий та оптимістичний у будь-якій ситуації життя.

Вітаю з днем ​​народження чудового майстра, чудового автослюсаря. Бажаю, щоб завжди машини-пацієнти одужували, щоб робота приносила високий достаток і неабияке задоволення, щоб на шляху супроводжувала удача та везіння, щоб у душі жило щастя та натхнення.

Винахідливого та вмілого автослюсаря вітаємо з днем ​​народження! Бажаємо, щоб робота була цікавою та захоплюючою, щоб болти не закисали, і не зривався ключ на 32! Щоб щедрими та задоволеними були клієнти. Нехай завжди знаходиться час на особисте життя та самореалізацію!

Чудового майстра чудо-автослюсаря вітаю з днем ​​народження. Бажаю, щоб завжди була робота і завершувалася вона лише успіхом, бажаю вдячних та щедрих клієнтів, бажаю високого достатку та високого професіоналізму, особистого щастя та радості душі, благополуччя у домі та вірної удачі.

Нехай теплі та добрі слова від серця всього настрій піднімають, а день народження дарує сюрпризи, від яких життя стане прекраснішим. Автослюсарем таким же професійним бажаю залишатися і ніколи не зупинятися на досягнутому.

З днем ​​народження, автослюсар. Бажаю, щоб серце працювало, як справний мотор швидкої та крутої машини, щоб твої ноги колесили стежками удачі та добра. Справляйся з будь-якою роботою, знаходи підхід до будь-якого автомобіля, долай будь-який бар’єр на шляху до важливої ​​мети, відпускай від себе все погане і відкривай свою душу тільки для радості. Усіх благ, щастя та здоров’я.

З днем ​​народження, автослюсар. Бажаю з будь-якої машини робити цукерку – потужну, міцну, бездоганну підкорювальницю будь-яких автострад, бажаю з будь-якої ідеї та задуму робити справжній успіх. Нехай завжди буде робота, нехай тішить око зарплата, нехай приємно дивує та надихає твоє серце кожну мить.

З днем ​​народження вітаю чудового майстра, чудового автослюсаря. Хочу побажати, щоб мотор завжди працював, і техніка була на 5, щоб у діяльності чекав лише успіх і удача, щоб життя дарувало щастя та благополуччя, щоб серце любило і було коханим, щоб завжди був оптимізм у душі та радість.