Вітаю тебе! Найголовніше моє побажання буде таке, щоб стати тобі здоровою людиною і більше ніколи не хворіти. Нехай не псує це непорозуміння твоє свято, а день подарує посмішки та щастя.

Вітаю тебе! Нехай день народження запам’ятається радісними емоціями, а здоров’я неодмінно відновиться. Я хочу одужати і більше ніколи не хворіти, щоб не зламали тебе і не зупинили труднощі.

Вітаю зі святом! Зовсім не справа в такий день хворіти, тому я бажаю, звичайно ж, погладшати швидше. Нехай ніколи здоров’я не підводитиме, щоб міцно і впевнено стояти завжди на ногах. Щастя, миру, затишку та розуміння.

У цей день народження нехай хвороба не псує свято, а скоріше йде і ніколи не повертається. Нехай довгі роки чекають попереду, хай усі вони будуть наповнені щастям та теплими посмішками. Не хворій, швидше видужує. Вітаю!

Не бійся, що очі блищать не від веселощів, борись з недугою не дивлячись на діагноз, пам’ятай, що ти вже переможець сьогодні день народження, зі святом тебе! Гони без перерви геть хворобу, забезпеч собі міцне здоров’я силою волі, постав високу мету і обов’язково прийди до тріумфального результату. Нехай збудуться священні мрії.

З Днем народження! Бажаю тобі якнайшвидшого одужання, терпіння, великих планів на майбутнє та подолання всіх негараздів. Нехай хвороба зникне безвісти, а в твоє життя увірвуться нові емоції та яскраві фарби!

З Днем народження! Бажаю міцного здоров’я, щоб твоя недуга якнайшвидше покинула тебе, а життя заграло новими, яскравими та щасливими фарбами!

З Днем народження! Бажаю якнайшвидшого одужання та неодмінного виконання потаємного бажання. Нехай усі негаразди підуть геть. Нехай саме сьогодні твоє життя зміниться і стане в мільйон разів крутішим, цікавішим і багатшим. Бажаю енергії та бадьорості, щастя та раптових приємних чудес!