Скромного і чесного виконроба, безкорисливо відданої своїй справі, хочеться привітати цього знаменного дня — твій день народження! Побажати гарної погоди, спокійної роботи, щоб клієнти були задоволені, колеги поважали та цінували, у сім’ї панував достаток та порядок, дружина любила, а діти радували!

Найкращого виконроба вітаю з днем ​​народження. Бажаю правильно керувати робочим процесом, працювати з веселими піснями та гарним настроєм, жити з великими прагненнями та добрими надіями, отримувати в подарунок від долі справжнє щастя, любов та удачу.

З Днем народження. Передовій роботи, Рішучості і впевненості, Про обачність і стійкість, Різноманітності в житті і удачі, А бсолютних успіхів і перемог, Безперешкодного щастя і величезної любові!

З днем ​​народження, виконроб. Бажаю будувати «по струнці смирно» своїх робітників, будувати міцно та міцно надійні будинки. Успіхів у проектах, міцних сил та здоров’я, великих праць та досягнень. Пій , Роби , Про ставляй позаду всі печалі, Вирішуй питання швидко і легко, Активно дій і прагну до мрій, Будь щасливий і любимо!

З днем ​​народження вітаю найвидатнішого виконроба і бажаю поваги та розуміння на роботі, щирої радості та щастя в домі, доброго здоров’я та бравого настрою, ентузіазму в діяльності та удачі на шляху до цілей, чудових ідей та безперечних успіхів.

Найкращого виконроба вітаю! Ви чудова людина, колега та фахівець. день народження найяскравішим днем ​​нехай у пам’яті надрукується, коли навколо буде багато улюблених людей, близьких серцю, а радість стане нескінченною.

Найкращого у світі виконроба вітаю з днем ​​народження. Від щирого серця бажаю старанної роботи та плідної діяльності, великої пошани та пошани, чудових ідей та бравих вчинків, везіння у житті та величезного щастя.

Чудового виконроба вітаю з днем ​​народження. Я бажаю прекрасних керівникських здібностей, бравого таланту та вмілих рук, бажаю поваги та розуміння людей, добробуту, достатку та великого щастя у житті.