Кожне слово вимовлене на Вашу адресу, нехай чітким буде, а сенс несе прекрасний і найдобріший. Нехай говорять про кохання, про щастя та радощі. Нехай дякують Вам пацієнти та всі ті, хто відвідав, будуть щасливими та роблять щасливою людиною та Вас.

З Днем народження. Нехай зозуля накукує, як мінімум, років сто, нехай на душі грає весело гармошка, нехай із вуст людей летять компліменти та слова подяки в твою сторону, нехай безумовним та безперешкодним буде твоє щастя!

З днем ​​народження, чудовий логопед. Від душі хочу грамотно ставити не тільки мову, а й цілі перед собою, а ще неодмінно всього домагатися. Нехай кожен день буде яскравим, барвистим, грандіозним, феєричним, радісним та неймовірно щасливим!

З днем ​​народження вітаю чудового логопеда! Бажаю щирої подяки за важливу та нелегку працю, поваги та успішної діяльності, блискучих результатів роботи та особистого благополуччя, вірної удачі та доброго щастя.

Із днем ​​народження хочу привітати чудового логопеда. Бажаю, щоб була можливість кожному подарувати правильне та чисте мовлення, бажаю високих досягнень і в діяльності, і в особистому житті. Бажаю впевненості та прекрасного здоров’я, бадьорості та доброго настрою, великої удачі та щирого щастя.

Вітаю з днем ​​народження. Бажаю, щоби твої кораблі виловлювали, щоб рак за руку ніколи не чіпав. А якщо серйозно, то бажаю успішної роботи з відмінними результатами, благополучного життя з постійним успіхом. Нехай буде щасливим серце, а веселою – душа.

Вітаємо людину, яка знайшла своє покликання, логопеда, з днем ​​народження! Нехай буде багато перемог на робочій ниві! Правильного звуковимови та фразової мови, фонематичного сприйняття та обсягу словникового запасу, граматичних конструкції та бажання пацієнтів досягти повного одужання та досконалості мови. Особистого щастя, успіхів та достатку!

Логопед – це і психолог, і педагог. Він має справу з найтоншою матерією. З дітьми. З їхніми проблемами, страхами. Як же делікатно має діяти людина цієї професії, щоб допомогти, щось змінити, але не деформувати. Я схиляюся перед цією місією. І хочу побажати у день народження якнайбільше вдячних пацієнтів, міцного здоров’я, невичерпної енергії. Дякую за працю.

Чудового логопеда хочу привітати з днем ​​народження. Нехай Ваша діяльність допомагає багатьом людям позбутися комплексів і сором’язливості, нехай Ваш талант приносить великий успіх і удачу, нехай веселі скоромовки покращують настрій, нехай за вікном і в житті завжди буде чудова погода.