Вітаю тебе з днем ​​народження, бажаю успіхів у навчанні, виконанні мрії, щастя в коханні, благополуччя та легкого вирішення важких завдань!

Вітаю з днем ​​народження, люба одногрупниця. Я бажаю тобі чудових миттєвостей і прекрасного настрою, переможних вершин і щасливого успіху, вірної любові та безперечних успіхів, світлих надій та надійних друзів.

Вітаю з днем ​​народження, люба одногрупниця. Бажаю тобі великих перемог та доброго успіху, щасливих днів і бравих успіхів, впевнених сил та твердих знань, яскравих вражень та захоплюючих подорожей.

Подруго, вітаємо тебе з днем ​​народження! Ти активістка, красуня і просто хороша людина. Бажаємо все вчасно здати на відмінно. Нехай кльово все буде на особистому. І Днюха нехай буде крутий! Ти супер, ми раді вчитися з тобою!

Незважаючи на те, що день народження, Ти сьогодні як завжди прекрасна! У нашій групі без такої розумної, привабливої, цікавої дівчини було б сумно! Нехай здійснюються мрії, зростають амбіції та множиться щастя!

Моя чудова одногрупниця, вітаю тебе з днем ​​народження. Нехай успішно здаються всі сесії, нехай навчання йде «на ура» нехай у житті завжди вдається робити правильний вибір і займатися лише цікавими справами.

Милу та чарівну одногрупницю вітаю з днем ​​народження. Бажаю чарівної краси та пишноти душі, блискучих перспектив та неймовірних ідей, добрих друзів та великої удачі, талановитих здібностей та неземного щастя.

Мила одногрупниця, вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю встигати у всіх своїх справах та інтересах, бажаю чудового настрою та високого прагнення, бажаю солодкої мрії та гарних бажань, бажаю вірного кохання та щирої підтримки близьких.

Гарною та милою одногрупницею бажаю в день народження легкого навчання та безперешкодних сесій, щастя в особистому житті та удачі у справах, веселих друзів та захоплюючих подорожей, плідних буднів та повноцінного відпочинку на вихідних.

Дорога одногрупниця, вітаю з днем ​​народження! Від щирого серця бажаю легкого навчання та великих досягнень, виконання бажань та цілеспрямованості до мрій, вірної удачі та щасливого кохання, великого везіння та хороших друзів.