З днем ​​зустрічі випускників, дітлахи мої дорогі. Приємно знову бачити вас, так радісно і водночас трохи сумно, адже шкільні роки вже не повернути, але сьогодні ми можемо знову відчути себе безтурботними, щасливими, вільними від життєвих проблем та негараздів людьми. Дорогі мої однокласники, я від щирого серця хочу всім побажати здоров’я, багатства в житті та удачі, міцних сімей, благополуччя в затишних будинках, великих можливостей та успіхів.

З Днем зустрічі випускників, любі мої однокласники. Я хочу всім і кожному побажати стільки радостей у житті, скільки піщинок у пустелі та стільки добрих щасливих зустрічей, скільки зірок на небі ясної ночі. Друзі, нехай у всіх буде своє щастя, нехай у кожного в житті буде кохання, удача та втіха. Шалено приємно з усіма вами знову зустрітися. Давайте ж не гаяти час і разом згадувати про колишні роки шкільної пори.

З Днем зустрічі випускників, любі мої однокласники. Бажаю всім любові та процвітання, неймовірного везіння у житті та вірного щастя. Нехай знання всім допомагають приймати правильні рішення, нехай у житті кожен з нас матиме достаток, успіх і бойовий настрій. Діти, давайте не забувати один одного і частіше зустрічатися в такій же теплій приємній атмосфері.

Дорогі однокласники, ми були разом як сім’я і нехай тікають роки, але пам’ять про школу нічого не зітре! Бажаю цього дня згадувати все те добре, що з нами сталося та зрозуміти як це вплинуло на наше подальше життя! Нехай всі процвітають у вибраній справі!

От ми й зустрілися знову, як у старі, добрі часи. Тільки тепер усі ми стоїмо на порозі нового та довгого життя. Нехай вона буде наповнена яскравими моментами, яскравими фарбами та яскравими спогадами. Давайте з честю та гідністю пронесемо все те, що в нас вклали наші батьки та вчителі.

З днем ​​зустрічі! Нехай йдуть роки, але ми все ті ж задерикуваті, веселі, добрі та чуйні. Я щиро бажаю, щоб ми зберегли в собі цей юнацький запал і відвагу, а роки лише дарували нам безцінний досвід.