Дорогі мої, вітаю вас із 10-ою зустріччю випускників. Чарівні та незрівнянні пані, мужні та важливі джентльмени, я всім бажаю успішного процвітання, щирого щастя життя, стабільного блага та міцного кохання, ну і, звичайно ж, теплих та бешкетних спогадів зі школи.

Дорогі мої, 10 років тому ми стояли на порозі нашої школи випускниками, а сьогодні ми тут, дорослі, самодостатні та щасливі. Бажаю всім теплих та веселих спогадів зі шкільної лави, бажаю міцного здоров’я та великої удачі, бажаю благополуччя кожному з нас та чудового життя.

Дорогі мої хлопці, вітаю всіх із 10-річчям нашого випуску, з нашою зустріччю. Хочу, щоб сьогодні кожен із нас згадав, якими юними та мрійливими, веселими та життєрадісними ми були дітьми, які цілі у нас були, яких перемог ми вже встигли здобути. Я всіма вами пишаюся, я за всіма сумую і всіх часто згадую. І сьогодні я хочу побажати вам, мої дорогі однокласники, шановні наші вчителі, міцного здоров’я та бадьорих сил для досягнення всіх-всіх своїх цілей, а також гармонії, благополуччя, любові та удачі для чудового життя. Дякую всім за цю добру зустріч.

Дорогі друзі, минуло 10 років відколи ми були гарними випускниками і стояли на порозі цієї школи напередодні чогось нового та радісного. Тепер кожен із нас самостійний, впевнений у собі і по-своєму щасливий. Бажаю всім великих успіхів, безперечного успіху, відмінного настрою і, звичайно ж, веселих спогадів про шкільні роки.

Дорогі друзі, минуло 10 років із дня нашого випуску. Ми знайшли ґрунт під ногами, стали на самостійну дорогу, багато хто обзавівся сім’ями та дітьми. Але сьогодні згадуємо тих юних хлопчаків та дівчат, якими були у школі. Бажаю нам частіше зустрічатися, ділитися хорошими новинами, знайти свій шлях у житті та чесно слідувати йому. Нехай кожен досягне своєї мети, виросте у своїх очах і реалізує дитячі мрії!

Дорогі друзі, ось і пролетіло 10 років із моменту нашого шкільного випускного вечора. Я знаю, що кожен з нас зміг досягти якихось перемог і досягти певних цілей. Я щиро вірю, що всі ви щасливі та успішні у житті. Тому сьогодні давайте дружно згадаємо наш веселий клас, гучну юрбу та улюблені уроки, наших чудових вчителів та захоплююче шкільне дозвілля. І нехай ці спогади не лише піднімуть нам настрій, а й подарують натхнення душі.

З днем ​​випускників! Пролетіло 10 років, не повернути їх уже. Так швидко йде час, але не втрачаємо ми свого запалу, енергії та блиску в очах. Нехай завжди так і залишаємось ми юними та молодими!

Приємно зібратися разом через 10 років та згадати як це було! Здається, зовсім недавно, і ми не змінилися, хоча кожен має свою дорогу в житті і зовсім інші пріоритети! Бажаю нам зберегти в собі дитину та радіти навіть дрібницям!

Цього дня я всіх вас вітаю, дорогі мої, з нашою зустріччю через 10 років. Ми, як і раніше, молоді і красиві, сповнені енергії і світлих надій. Я всім бажаю, щоб ваші мрії здійснювалися, а життя дарувало безліч шансів на успіх і успіх.

Діти, нашому випуску вже 10 років. Дуже приємно побачити всіх знову. І нехай небагато часу минуло, але у всіх у житті трапилися великі зміни. Хтось уже став мамою чи татом, хтось значно просунувся сходами кар’єри, хтось здійснив свою заповітну мрію і стрибнув із парашутом. Я всіма вами пишаюся, хлопці, і всім хочу побажати залишатися в душі тими юними, веселими, дружними, щирими, невтомними школярами, які вірять у себе та сміливо йдуть назустріч своєму щастю. Я хочу подякувати нашим вчителям, які зробили вагомий внесок у наше виховання та освіту, адже завдяки нашим вчителям ми зуміли подолати багато труднощів у житті. Всім бажаю успіхів, друзі, та гарного вечора спогадів.