Двадцять років пролетіло як шкільний урок і дуже приємно бачити вас знову. Все той же запал у ваших очах і ті ж знайомі посмішки. Дуже радісно, ​​що роки не змусили забути про нашу шкільну дружбу. Хочу, щоб час не залишав на ваших обличчях сумних відбитків. Нехай тільки все найкраще буде у вашому житті. А головне здоров’я, сил та терпіння для нових досягнень. Щастя вам дорогі!

Усіх своїх однокласників хочу привітати з 20-ми роковинами випуску! Хочеться подякувати всім тим, хто, незважаючи на роки, життєві проблеми і суєту, не забуває свою школу, вчителів, однокласників. І хочеться вимовити відому фразу: як здорово, що всі ми тут сьогодні зібралися!

Біжуть хвилинні стрілки, і стрімко мчать роки. Щось йде з життя, а щось залишиться в ньому назавжди. Назавжди в ній залишиться пам’ять про прожиті шкільні дні, де дівчата носили кіски, а у хлопчаків коліна були в синцях. Нехай 20 років уже пролетіло, а ми все той самий дружний і веселий клас. Бажаю вам, хлопці, здоров’я, щоби наступного року знову зустрітися всім разом. З двадцятою зустріччю нашого випуску!

А пам’ятайте, 20 років тому ми були юними та гарними випускниками. Ми думали, що буде далі і який нам вибрати шлях. Сьогодні ми знову зібралися. І тепер уже кожен із нас чітко знає, чого він хоче від життя. Хтось уже багато чого досяг і збудував своє щастя, а хтось ще займається будівництвом. Друзі мої, я хочу побажати, щоб це була наша не остання зустріч випускників, щоб ми щороку збиралися та згадували наші веселі шкільні роки, гучні зміни, наш випускний вечір, гарний танець та дзвінкий сміх. Будьте всі щасливі та успішні, хлопці!

Дорогі мої, вітаю всіх із двадцятиріччям нашого випуску! Ви найкращі, активні, красиві, успішні. Бажаю всім легко і з оптимізмом крокувати далі життям. Нехай будуть у вас міцні та щасливі сім’ї, вірні друзі. І нехай на всіх вас чекають нові досягнення.

Із спільними роковинами нас, друзі! Нехай роки йдуть лише на користь нам. Кохання, здоров’я, удачі та успіху по життю всім. Бажаю, щоб кожен будинок мав затишок і радість. Довгих та щасливих років життя вам. Нехай, як і раніше, час, що летить, не обтяжує вас, а тільки надихає на підкорення нових вершин!

З днем ​​зустрічі випускників, хлопці! Ось і пролетіло 20 років відколи ми були випускниками цієї школи. Тепер ми дорослі люди зі своїми життєвими принципами та позиціями. Це дуже добре, що ми сьогодні знову зустрілися. Я всім хочу побажати удачі та благополуччя у житті. Дякуємо цим стінам, нашим вчителям за добрі уроки, за важливі слова та вірну підтримку. Не забувайте один одного, частіше згадуйте свої перші злети, симпатії, переживання та радості зі шкільних днів. Будьте щасливі, друзі!

Ну от хлопці, нашому випуску вже 20 років. Навіть не віриться, що стільки років минуло з того часу, як ми були юними та окриленими надіями дітьми. Я з радістю милуюсь на всіх вас, досі із захопленням і добрими словами згадую наших вчителів, часто занурююсь у світ шкільних спогадів, жвавих змін та цікавих уроків. Давайте, хоч би як складалося життя наше далі, не забуватимемо один про одного, за нашою традицією будемо щороку зустрічатися дружним класом і ділитися своїми перемогами, досягненнями, переживаннями. Я хочу побажати всім удачі та любові, здоров’я та 20 сповнених мрій до наступної нашої зустрічі.

Не віриться, що минуло аж двадцять років з того моменту, як ми закінчили школу! І так чудово, що сьогодні ми зібралися разом, щоб згадати найвеселіші, найвизначніші і просто пам’ятні для нас моменти! Мене переповнює радість, адже я знову бачу вас та можу обговорити будь-які теми, як колись у школі. Дякую вам за зустріч, дорогі однокласники!

Нашому випуску сьогодні 20 років, і я вітаю всіх з цією датою! Нехай у пам’яті кожного з нас часто спливають чудові моменти шкільного життя, миті захоплення та радості спільних перемог. Я хочу всім побажати здоров’я та удачі у всіх починаннях, а також справжньої гордості за свої досягнення, за досягнення своїх товаришів. Давайте не забуватимемо один одного, давайте не шкодувати добрих слів для наших вчителів, давайте зустрічатися частіше. Бажаю всім щастя та частих приводів для посмішок.