Із Днем зустрічі випускників, дорогі хлопці. Приємно вас бачити знову. Пишаюся вашими досягненнями та життєвими перемогами, переживаю за кожного з вас і всім щиро бажаю благополуччя, удачі, успіхів та достатку. Хлопці, нехай все у вас виходить, нехай мрії кожного з вас збуваються, шлях у житті завжди буде підтримка близьких і вірна можливість реалізовувати свої ідеї. Згадуйте улюблену школу та своїх вчителів, згадуйте один одного та веселі уроки. І знайте, тут вам завжди раді.

З днем ​​зустрічі випускників, дорогі хлопці та дівчата. Мені так приємно знову побачити ваші обличчя. Ви все такі ж добрі, веселі, цілеспрямовані хлопці, хоч зараз давай дзвінок та починай із улюбленим класом урок. Я всім хочу сьогодні побажати кохання, здоров’я, радості та щастя, а також більше грошей у гаманці та сповнених мрій у житті.

З Днем зустрічі випускників, дорогі наші хлопці та дівчата. Нам не вистачає ваших усмішок та добрих проказ, ми часто згадуємо про вас і думаємо, як склалася подальша доля у кожного. Сьогодні ми раді бачити вас і хочемо всім побажати здоров’я, удачі, кохання, терпіння, великих планів на майбутнє та великих можливостей для досягнення найважливішого в житті. Не забувайте своїх вчителів і частіше приходьте до нас у гості.

Вітаю вас, мої дорогі друзі! Вітаю з тими успіхами, досягненнями та перемогами, яких ви здобули після випускного зі шкільної лави. І бажаю вам досягти ще більшого. Завжди чинити правильно і справедливо, ніколи не відступати і не здаватися, завжди в душі залишатися такими ж добрими дівчатами і сміливими хлопчиками, якими ви назавжди будете в моїй пам’яті. Зі святом, мої дорогі учні!

Дорогі випускники, цього важливого для всіх дня, я хочу побажати йти по життю з високо піднятою головою, з честю проносити все те, чого Ви навчилися в цих стінах. Нехай ніщо на заваді не завадить рухатися до наміченої мети, нехай труднощі загартовують, а радості приносять щастя. Ми нудьгуватимемо, адже за цей час встигаєш звикнути до кожного з Вас, Ви ростете з нами фізично та духовно, а ми, у свою чергу, вчимося чогось нового у Вас. Усі ви такі різні, але такі класні. Нехай життя у Вас буде сповнене посмішок та вірних друзів.

У день зустрічі випускників шалено приємно дивитися на дорослих, розумних та вихованих хлопців, яких, здається, не так давно ми вчили, іноді лаяли та вимагали, але дуже намагалися досягти саме таких результатів! Ми завжди раді вас бачити і горді за ваші успіхи!

Бажаю кожному своєму учневі океан щастя та гармонії, море усмішок та позитиву. Нехай частіше у календарі відзначаються зустрічі та не забуваються веселі дні, дружно проведені у стінах навчального закладу. Вітаю!