Чверть століття тому ми закінчили школу, а зараз стали дорослими, самостійними та незалежними. Час летить, але спогади про безтурботний шкільний час назавжди у наших серцях. Бажаю з кожним роком набувати лише найкращого. Вдалого всім життєвого шляху!

Вже пролетіло 25 років. А ви, мої рідні, як і раніше, такі самі красиві й молоді. Бажаю вам, хлопці, головне, не старіти серцем. Завжди так само, як і зараз, світитися радісними і щасливими посмішками. Нехай року приносять вам тільки досвід та мудрість, а щодня буде наповнений лише найкращими подіями. Здоров’я вам ще на довгі роки!

Хлопці, нам сьогодні 25 років, адже рівно стільки років тому ми були з вами юними випускниками, а сьогодні всі ми перспективні, впевнені, самодостатні люди, у кожного з яких своє щастя і своя мрія. Мені радісно, ​​що ми сьогодні разом тут зібралися, а також мені хотілося б усім побажати успіхів у житті, щирого кохання, виконання будь-яких бажань та щасливих спогадів зі школи, які намалюють усмішку на обличчі навіть у найважчу хвилину.

Вітаю нас усіх із 25-ми роковинами зустрічі випускників. Ми давно вже не діти та встигли познайомитися з усіма аспектами дорослого життя. Кожен із нас досяг чогось значущого у своєму житті і кожен визначився зі своїми мріями та цілями. І я хочу побажати, щоб у всіх мрії збувалися, щоб усім у житті щастило і надавалася можливість завжди знаходити своє щастя. Хлопці, улюблені мої однокласники, давайте в цю ювілейну зустріч побажаємо один одному здоров’я та достатку, а також пообіцяємо постаратися не пропускати таких зустрічей та зберегти пам’ять про наш дружний, бешкетний, веселий, чудовий клас. І, звичайно ж, давайте ще раз згадаємо всіх наших прекрасних і улюблених вчителів, які нам відкрили шлях до освіти та важливих знань, давайте скажемо їм «дякую» та побажаємо всього доброго.

Вітаю вас, хлопці, із 25-річчям нашого випуску, з Днем зустрічі випускників. Наче вчора ми були юними і сміливими хлопцями, які готові були до змін і великих мрій, а сьогодні ми — особи, які вже відбулися, в житті яких відбулося багато різних подій, у долях яких відбулося багато змін. І мені дуже радісно, ​​що ми сьогодні зібралися, що даруємо один одному посмішки та добрі слова. Я всім бажаю здоров’я та достатку, приємних у житті зустрічей та великих удач!

Вітаю вас із днем ​​зустрічі випускників! У нас сьогодні ювілей – нашому випуску 25 років. Наче тільки вчора ми стояли біля нових витоків мрії та надії, а вже сьогодні кожен з нас має свій причал, свою сім’ю, свою справу. Я всім бажаю сьогодні згадати, якими ми були тоді, як весело і здорово нам було вчитися разом в одному класі. І шлях ці спогади завжди вас зігрівають. Нехай у житті збудеться ще багато всього чудового і доброго!

І хоч чимало часу минуло, ви всі залишилися тими самими рідними однокласниками, з якими мене пов’язують міцною ниткою дуже світлі та теплі спогади. Бажаю вам здоров’я та благополуччя. Нехай ще через 25 років, ми в тому ж складі, зовсім без втрат, зберемося, щоб знову згадати наші щасливі дитячі, шкільні роки. Із Днем зустрічі випускників!

Дорогі мої друзі, ось уже 25 років минуло відколи ми з вами стояли на шкільному порозі і прощалися з рідними стінами. Сьогодні в житті кожного з нас відбулися істотні зміни, всі ми багато чого досягли, всі ми стали міцнішими, впевненішими, освіченішими, мудрішими. Наші вчителі – великі молодці, вони продовжують дарувати дітям знання та важливі поради. Дякую всім, хто зміг сьогодні прийти на зустріч. Давайте проведемо цей вечір також яскраво, весело, дружно та цікаво, як 25 років тому. Мені хотілося б усім побажати здоров’я, благополуччя та здійснення кожної мрії кожного з вас.

Дорогі друзі, відколи ми були випускниками цієї школи, як ми прощалися, як нам казали «Добре!», минуло вже, подумати тільки, цілих 25 років. Зараз у кожного свої турботи, за плечима багато наполегливих праць та перемог, у кожного своя сім’я, улюблена робота, важлива справа. Але сьогодні ми знову тут, ми знову згадуємо шкільну пору, уроки, зміни, іспити, посмішки один одного та перші зізнання. Хлопці, дякую за цю зустріч. Я всім бажаю удачі, здоров’я та постійного відчуття щастя. Не забуваймо один одного і добрими словами згадувати наших золотих вчителів. Давайте цього дня щороку ми ставатимемо молодшими і знову знаходимо крила юності та натхнення.

Ось і зустрілися ми знову, любі мої друзі. Наш випуск сьогодні 25 років. Подумати тільки це чверть століття. Ми з вами круто змінилися, можна сказати, побудували свої життя кожен на свій лад. І радісно, ​​і сумно водночас. Радісно, ​​що знову тут, що знову разом, а сумно від того, що час швидкоплинний, що не можна повернути назад юність та безтурботні шкільні дні. Але ми сьогодні згадаємо все хороше, поділимося своїми здобутками та переживаннями. Я люблю вас, мої однокласники. Часом я згадую наш клас, наших прекрасних вчителів, наші веселі уроки та гучні зміни. І ці спогади гріють моє серце. За зустріч, товариші, за щастя кожного з нас.